comScore
1 / 10

Survivor 2021 kadrosu belli oluyor

2 / 10
Milyonları ekran başına bağlayan Survivor 2021 yarışmasının kadrosu ve yayın tarihi merakla beklenirken, sosyal medyada ismi geçen yarışmacılar arasında bazılarının ismi bir adım öne çıkıyor.
3 / 10
Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Survivor 2021’in Ünlüler-Gönüllüler formatında yapılacağı ve TV8 ekranlarında yayınlanacağı bilinirken, Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de de Survivor Cup yapılacağı ve bunun formatının All-Star tadında olacağı biliniyor.
4 / 10
Cemal Hünal ve Batuhan Karacakaya isimlerinin kesinleştiği Survivor 2021’de, çok yüksek ihtimalle eskiden Galatasaray ve Trabzonspor takımlarının formasını terleten bir isim de yer alacak.
5 / 10
Reyting canavarı Survivor 2021’de bomba gibi bir sezon bizleri bekliyor.
6 / 10
Ünlüler - Gönüllüler formatında düzenlenecek ve yine Acun Ilıcalı & Murat Ceylan ikilisinin sunacağı Survivor 2021’in kadrosu yavaş yavaş belirlenmeye başlıyor.
7 / 10
Şubat ortası gibi başlaması planlanan yarışmanın kadrosunda yer alacak isimlerden Cemal Hünal ve Batuhan Karacakaya isimleri sadece netlik kazansa da bazı isimlerin kesin gözüyle yarışmada yer alacağı konuşuluyor.
8 / 10
Oyuncu Öykü Çelik, futbolcu Barış Özbek, Milli atler Meryem Kasap, şarkıcı İsmail YK ve Masterchef yarışmacısı Celal Sarıgül’ün ismi kulislerde dolanırken bu isimlerin yeni sezonda adada olmasına kesin gözüyle bakılıyor.
9 / 10
Aynı zamanda Hikmet Tuğsuz, Rüya Coriç, Okan Kurt, İbrahim Toroman ve Uğur Pektaş’ın adları da yeni sezon Survivor için konuşuluyor. (FANATİK)
10 / 10