comScore

Galatasaray Galatasaray

Survivor 2020 ne zaman başlayacak? Sercan Yıldırım kimdir?

01 Şubat 2020, Cumartesi 13:46
Survivor 2020 ne zaman başlayacak? Sercan Yıldırım kimdir?

Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programlarından biri olan Survivor'ın 2020 döneminde yarışacak isimler açıklanmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı, Survivor 2020'de eski futbolcu Sercan Yıldırım'ın da yarışacağını duyurdu.

FutbolArena - Survivor ne zaman başlayacak, Survivor 2020 ne zaman, Survivor 2020 tarihi, Survivor başlayacak mı, Survivor yarışmacıları, Survivor yarışması ne zaman gibi aramaların yanıtları belli oldu. Acun Ilıcaı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği ve TV8 ekranlarından yayınlanan Survivor programının 2020 döneminde yer alacak ünlü isimler açıklanmaya devam ediyor.
 

Survivor 2020 yarışmacıları - Survivor yarışmacıları belli oldu mu?


Survivor programında yer alacak ünlü isimler açıklanmaya devam ediyor. Programın sunucusu olan Acun Ilıcalı şimdiye kadar yaptığı açıklamalarda Survivor 2020 yarışmasında Ersin Korkut, Tayfun Erdoğan ve Uğur Pektaş'ın yer alacağını belirtmişti. Ilıcalı son olarak Sercan Yıldırım'ın da Survivor programında olacağını duyurdu. Bursaspor ve Galatasaray gibi takımlarda da forma giyen Sercan Yıldırım, Survivor 2020 kadrosunda olacak.
 

Survivor ne zaman başlayacak?


Survivor 2020 programının ne zaman başlayacağı ise merak ediliyordu. Survivor 2020'nin Şubat ayı içerisinde başlaması bekleniyor. Acun Ilıcaı'nın bu ay içerisinde tüm yarışmacıları açıklaması ve programının ilk bölümünün Şubat ayında yayınlanması bekleniyor.

SURVIVOR HABERLERİ İÇİN TIKLA

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)