comScore

Galatasaray Galatasaray

Süper Lig'in yıldızı Mauro Icardi'den taraftarlara imzalı krampon

15 Mayıs 2024, Çarşamba 15:57
Süper Lig'in yıldızı Mauro Icardi'den taraftarlara imzalı krampon

Bu sezon sadece Sarı-Kırmızılı formayla görev aldığı maçlardaki üstün performansı ile değil, toplumsal konulardaki duyarlılığı ve sempatik karakteri ile Süper Lig'in tartışmasız en sevilen ismi olan Arjantinli yıldız Mauro Icardi, taraftarlara imzalı krampon hediye ediyor.

FutbolArena - Mauro Icardi, Galatasaray Spor Kulübü'nün Resmi Fan Token Partneri Socios.com uygulaması üzerinden sadece Türkiye'deki değil, dünyanın farklı yerlerinde yaşayan ve Galatasaray'a gönül vermiş Galatasaray Fan Token sahibi taraftarlara 2023-2024 futbol sezonunun hatırası olarak imzalı krampon armağan edecek.

Sadece Galatasaraylı taraftarların değil, farklı takımların taraftalarının da gözdesi
Dünyanın en büyük taraftar etkileşim ve ödüllendirme platformu olan Socios.com uygulamasını indirerek, Galatasaray'ın bazı kararlarında söz sahibi olmak isteyen taraftarlar, dünyanın her yerinden takımlarına destek veriyor. Uygulama içerisinde, Türkiye dışından 100'e yakın ülkeden binlerce Galatasaray taraftarı, sarı kırmızılı kulüple ilgili oylamalar ve anketlerde en aktif olan taraftarlar aynı zamanda.

Galatasaray'ın bir diğer yıldızı Dries Mertens'in forma numarasını da taraftarlar belirlemişlerdi. Socios.com uygulaması üzerinden yapılan ve Dries Mertens'in giyeceği forma numarasını taraftarlara sunan anket sadece 24 saat sürmüş, Türkiye dışından 76 ülkeden binlerce Galatasaraylı taraftar ankete katılmıştı.

Uygulama içerisinde yer alan Galatasaray maç biletlerine, Galatasaray lisanslı ürünlerine sadece Türkiye'den değil, dünyanın birçok yerindeki taraftarlar ilgi gösteriyor. Icardi imzalı formalar, Icardi'nin gol sevincinin yer aldığı özel olarak tasarlanan GS Store atkıları, İspanya'dan İtalya'ya, Portekiz'den Arjantin'e kadar dünyanın birçok bölgesinden farklı takımların taraftarlarının en çok ilgi gösterdiği ürünlerin başında geliyor.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!