comScore

Galatasaray Galatasaray

Süper Lig'de yeni sezonun başlangıç tarihi ve transfer dönemi

08 Temmuz 2020, Çarşamba 19:29
Süper Lig'de yeni sezonun başlangıç tarihi ve transfer dönemi

Pandemi nedeniyle sıkışan Süper Lig takvimi güncellendi. Süper Lig'de yeni sezonun başlangıç tarihi ve transfer dönemleri belli oldu.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'in yeni sezonunu ve yaz transfer dönemini tekrar planladı. Pandemi arasından sonra yeni kararlar alan Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'de 2020-21 sezonun başlangıç tarihini ve transfer dönemini belirledi.
 

Süper Lig'in yeni sezonu ne zaman başlayacak? Süper Lig yaz transfer dönemi tarihi


TRT Spor'un son dakika haberine göre Süper Lig'de yeni sezon 11 Eylül'de başlayacak. Süper Lig'de yeni sezon yaz transfer dönemi ise 4 Ağustos 2020 tarihinde başlayıp, 5 Ekim 2020 tarihinde sona erecek.

Süper Lig takımları 2019-20 sezonun ardından kısa süre içinde yeni sezon ve transfer hazırlıklarına başlayacak. Pandemi nedeniyle sıkışan Süper Lig takvimi, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yeniden düzenlendi. Süper Lig'in yeni sezonu milli maçlardan sonraki haftada, 11 Eylül'de start alacak.
ALİ KOÇ: "AĞUSTOS ÖNERİSİ ÇILGINLIK"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç geçtiğimiz hafta Habertürk TV'ye yaptığı açıklamalada "TFF yeni sezonun başlangıcı için çılgın bir öneriyle geldi. 15 Ağustos denildi. Oyuncu ne zaman tatil yapacak, kamplar ne zaman gerçekleşecek, bunlar sıkıntı. 17 kulüp bu öneriye sıcak bakmıyor." ifadelerini kullanmııştı.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"