comScore

Galatasaray Galatasaray

Stoke City taraftarları Badou Ndiaye için ayaklandı

19 Mart 2019, Salı 19:16
Stoke City taraftarları Badou Ndiaye için ayaklandı

Stoke City taraftarları Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Badou Ndiaye'nin geleceği konusunda sosyal medyada ayaklandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın bu sezon başında kiralık olarak kadrosuna kattığı Badou Ndiaye'nin gelecek sezonda Stoke City'ye geri dönüp dönmeyeceği konusunda belirsizlik devam ederken, Ada basınında çıkan haberlere göre Stoke City taraftarları Ndiaye'nin geri dönmemek istememesine tepki gösterdi. 


Galatasaray Haberleri: Ndiaye Galatasaray'da kalacak mı?


Stokesentinel'in hazırladığı haberde Stoke City taraftarlarının görüşlerine yer verildi. Haberde ayrıca Galatasaray'ın, Stoke City'nin istediği 16-17 milyon euro civarındaki bonservis bedelini ödemeye yanaşmadığı ve Fatih Terim'in raporu doğrultusunda Ndiaye'nin kadroda tutulmak istenmesi halinde yeniden kiralık formülü üzerinde durulacağı kaydedildi. Stoke City yönetimi ise bu formüle sıcak bakmazken, taraftarlar Badou'nun geri dönmemek istememesine tepki gösterdi. 


İşte o paylaşımlar:
Rob Salt: "Geri dönmek istemiyorsa satın gitsin."
Chris: "Ndiaye geri dönmeli. Eğer bu takımda oynamak istemiyorsa o zaman 23 yaş altı takımına gönderin."
Jamie: "Ndiaye geri dönmeli. Devam eden sözleşmesi var. 1 aylığına onu 23 yaş altı takımına gönerin. Geldiği zaman takımın en iyi oyuncularından biriydi. Küçük bir gözdağı ile performansını yukarıları çekecektir."
James: "Sözleşmesi bitene kadar Ndiaye'yi kiralık vermeye devam mı edeceğiz? Eğer Ndiaye oynamak istemiyorsa o zaman ondan iyi para kazanılmak zorunda. Aksi takdirde hata yapılır."Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"