comScore

Galatasaray Galatasaray

Steven Nzonzi, Fransa'ya gitti! Yeni takımı

30 Ocak 2020, Perşembe 16:11
Steven Nzonzi, Fransa'ya gitti! Yeni takımı

Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Nzonzi, Fransa'ya gitti.

FutbolArena - Galatasaray'da kadro dışı olan Fransız futbolcu Steven Nzonzi, Fransa'nın başkenti Paris'e gitti. Sarı kırmızılı takımda idmandaki disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakılan Nzonzi'nin İstanbul'dan ayrıldığı belirtildi.
 

Galatasaray Haberleri: Nzonzi hangi takıma transfer oldu?


Galatasaray'ın sezon başında Roma'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Fransız futbolcu Steven Nzonzi, 13 Aralık'ta disiplinsiz davranışlarından dolayı kadro dışı bırakılmıştı. İHA'da yer alan habere göre, o günden beri kadro dışı olan Nzonzi, bugün İstanbul'dan ayrıldı. 31 yaşındaki futbolcu, Türk Hava Yolları'nın saat 15.20'de kalkan TK 1827 sefer sayılı uçağı ile Paris'e gitti.

Fransız basınında çıkan haberlere göre Nzonzi'yi Fransa ekiplerinden Rennes'in istediği ifade ediliyordu. Steven Nzonzi Galatasaray'da bu sezon 15 resmi maçta göre aldı ve 1 asistlik performans sergiledi.
NELER SÖYLEMİŞTİ?

Nzonzi, Galatasaray'da kadro dışı bırakılmasının ardından Fransız basınına yaptığı açıklamada, "
Galatasaray'da yaşadığı süreçle ilgili olarak, "Kendimi suçlu hissetmiyorum. Gerçekten büyütülecek bir şey yoktu"." diye konuşan Nzonzi geleceğiyle ilgili şu açıklamaları yaptı." ifadelerini kullandı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!