comScore

Galatasaray Galatasaray

Spartak Moskova'dan Diagne hamlesi

08 Ağustos 2019, Perşembe 14:53
Spartak Moskova'dan Diagne hamlesi

Galatasaray'ın göndermek istediği Mbaye Digne için Spartak Moskova devreye girdi.

FutbolArena - Spartak Moskova, Diagne'nin transfer şartlarını sordu ancak Senegalli'nin istediği para yüksek geldi! Galatasaray'ın yollarını ayırmayı düşündüğü Mbaye Diagne için Spartak Moskova kulübü devreye girdi. Rus ekibinin Diagne'nin menajeri ile görüşerek oyuncunun ücreti ve bonservisi ile alakalı bilgi aldı.
 

Galatasaray Haberleri: Diagne, Spartak Moskova'ya transfer olacak mı?


Ancak Senegalli futbolcunun Galatasaray'dan daha iyi şartlarda bir kontrat imzalamak istemesi, Rusların maliyetini yüksek bulmasına neden oldu. Diagne'nin yıllık 3 milyon euro talep ettiği ve Galatasaray'ın da istediği 13 milyon euroluk bonservis bedeli sonrası Moskova ekibinin ' Biz bu rakamlara çıkamayız' yanıtı verdiği öğrenildi.

DIAGNE'NİN LİSANSI NEDEN ÇIKARILMADI?
Galatasaray'da transferi gündemde olan Mbaye Diagne'nin henüz lisansının çıkarılmama nedeni belli oldu. Sarı kırmızılı kulübün TFF'ye bildirdiği kadroda Senegalli golcünün yer almaması üzerine takımdan ayrıldığı şeklinde yorumlar yapıldı. Afrika Kupası nedeniyle kampa geç katılan golcü futbolcunun henüz sağlık kontrollerinden geçmediği ve bu nedenle lisansının çıkarılmadığı öğrenildi. Mbaye Diagne'nin bugün sağlık kontrollerinden geçmesi ve ardından lisansının çıkarılması bekleniyor. 

Sarı kırmızılılarla ilgili gelişmeleri Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!