comScore

Galatasaray Galatasaray

Sosyal medyada Nisan ayında en çok iletişim alan kulüpler (Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe

26 Mayıs 2018, Cumartesi 18:05
Sosyal medyada Nisan ayında en çok iletişim alan kulüpler (Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Nisan ayında sosyal medya hesaplarının ne kadar etkileşim aldığı açıklandı. 

FutbolArena Detay - Süper Lig'de 2017/18 sezonunu şampiyon tamamlayan Galatasaray geçtiğimiz Nisan ayında da sosyal medya etkileşimlerinde ezeli rakiplerini geride bıraktı. 

Desportes Finanzas'ın raporuna göre Nisan ayında Türkiye'de Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında kulüplerin 1 ay boyunca sosyal medya hesaplarının aldıkları etkişelim sayısı açıklandı. 
Buna göre Desportes Finanzas'ın raporlarında Nisan 2018 boyunca Galatasaray'ın sosyal medya hesapları toplamda 36.5 milyon etkileşim aldı. Fenerbahçe'nin sosyal medya hesapları ise 23.8 milyon etkileşim aldı. Beşiktaş'ın sosyal medya hesapları ise 20.4 milyon etkileşim aldı. 
 

Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş formaları ne zaman satışa çıkacak?


AA muhabirine açıklamalarda bulunan Mican, taraftarların yeni sezon formaları için sabırsızlandığını belirterek, "Yeni sezon formalarımızın üretimi devam ediyor. Temmuz ayında 3 farklı modelle piyasaya çıkacağız. Hepsi birbirinden şık ve taraftarlarımızın beğeneceği tasarımlar. Beşiktaş'ın başarılarla dolu tarihini, temiz geçmişini yansıtan formalarımıza taraftarlarımızın ilgisinin bu sezon olduğu gibi devam edeceğini düşünüyoruz." şeklinde konuştu.

Geride kalan sezonda forma satışı konusunda rekora seviyeye ulaştıklarını sözlerine ekleyen Mican, "Üç yıldızlı formalarımıza taraftarlarımız büyük ilgi gösterdi. Sezonu dördüncü sırada tamamlamış olmamıza rağmen bu ilgi devam ediyor. Satışlarda 500 bin bandına yaklaştık ve rekor kırdık. Forma satışında her sene bir önceki sezonun üzerine çıkıyoruz. Taraftarlarımız bu konuda bizi yalnız bırakmıyor ve kulübüne sahip çıkıyor. Yeni sezonda da aynı ilginin devam etmesini bekliyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"