comScore

Galatasaray Galatasaray

Son Dakika GS Haberleri: Popescu UEFA finalinde giydiği kramponları satışa çıkardı!

15 Nisan 2018, Pazar 10:56
Son Dakika GS Haberleri: Popescu UEFA finalinde giydiği kramponları satışa çıkardı!

Galatasaray'ın Rumen yıldızı Gabriel Popescu, UEFA Kupası finalinde giydiği kramponları açık arttırmaya çıkardığını açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray ve Rumen futbolunun efsane savunma oyuncusu Gabriel Popescu, 2000 UEFA Kupası finalinde giydiği kramponları açık arttırmaya çıkardığını sosyal medya adresinden açıkladı.

GELİRİ MİHAİ NESU VAKFINA GİDECEK!
Gheorghe Popescu, yaptığı açıklamada 26 Mayıs'ta Romanya'nın Oradea şehrinde Mihai Nesu için düzenlenen etkinliğe katılacağını söylerken, "Bu hayırsever eyleme daha fazla katkıda bulunmak istiyorum, bu yüzden 2000 UEFA Kupası Finali'nde giydiğim kramponları açık arttırmaya çıkarmaya karar verdim. En yüksek teklifi yapan kişiye, Galatasaray için zafer golünü attığım kramponları vereceğim. Elde edeceğim tüm gelir Mihai Nesu vakfına gidecek ve açık arttırma 30 Nisan'a kadar sürecek." yazdı.

Mayıs ayının başında, açık artırmayı kazanan kişinin adını açıklayacağını söyleyen Popescu, "Ona benim kariyerimde, kulüp düzeyindeki en güzel anımı gösteren eşyaları teslim edeceğim. Mihai için ve acı çeken tüm çocuklar için birlik olalım" ifadelerini kullandı.Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.