comScore

Galatasaray Galatasaray

Son Dakika GS Haberi: Nagatomo'dan Fenerbahçe'ye olay gönderme

20 Mart 2018, Salı 13:19

Galatasaray Haberleri aramalarında sarı kırmızılı taraftarlara tüm gelişmeleri tek sayfada sunuyoruz. GS Haber konusunda bugün öne çıkanları bir araya getirdik.

Galatasaray Haberleri kategorisinde bugün neler var? Günün GS Haberleri tek sayfada sizler için bir araya getirildi. GS Haber alanında bugün ön plana çıkan gelişmeler neler? Galatasaray'da Fenerbahçe derbisinin ardından Yuto Nagatomo, Kadıköy ve Fenerbahçe için neler söyledi? Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Adnan Polat hakkında ne kadar aldı? Muslera konusunda yaşanan endişe ne? 


Bugünün Galatasaray Haberleri (20 Mart 2018 Pazartesi)


"ANTRENMAN DAHA RENKLİYDİ"

Yuto Nagatomo, kariyerinde ilk kez çıktığı Kadıköy'deki atmosferden etkilenmediğini belirtti.
Fotomaç'ın haberine göre, Kadıköy'de oynanan derbinin en fazla dikkat çeken isimlerinden birisi de Nagatomo oldu. Ortamı hiç yadırgamayan Japon oyuncu kendisine sorulan, "Atmosfer nasıldı?" sorusuna, "İnter'den geliyorum. Çok Milano derbisi oynadım. Hem bizim Türk Telekom Stadı'ndaki idmanımızdaki atmosfer bence bu gecekinden çok daha renkliydi" şeklinde yanıt verdi.

Nagatomo'dan Fenerbahçe taraftarlarına gönderme


Galatasaray'da Muslera, Trabzonspor maçında oynayacak mı?


Güney Amerika ekibi, Çek Cumhuriyeti ve Galler'in katılacağı 4'lü turnuvada boy gösterecek ve Fernando Muslera yoğun bir maç trafiğine girecek.Fanatik'in haberine göre, Uruguay buradaki ilk maçını 23 Mart'ta Çekler karşısında oynayacak. 3 gün sonra ise ilk maçtaki sonuca göre ya 3.'lük ya da final karşılaşmasında boy gösterecekler. Tecrübeli file bekçisinin 29 Mart Perşembe sabahı İstanbul'a gelmesi bekleniyor. Cim Bom'un beklentisi ise zorlu Trabzonspor maçının 1 Nisan Pazar günü oynanması ve 31 yaşındaki eldivenin, yüzde 100 hazır bir şekilde takımdaki yerini alması olacak.

MUSTAFA CENGİZ'DEN ADNAN POLAT KARARI

Galatasaray'ın 31 Mart 2018 tarihinde gerçekleşecek olan Mali Genel Kurulda 2011 yılında idari açıdan ibra edilmeyen Adnan Polat ve yönetimi için girişimde bulunulacağı uzun süredir konuşuluyordu.

Başkan Mustafa Cengiz'in de alkışla ya da konuşma ile Adnan Polat için gelen önergeye sıcak bakacağı camia içinde yüksek sesle dile getiriliyordu.

Ancak Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in, mali genel kurulda bu duruma karşı olduğu ortaya çıktı. Galatasaray camiasında birçok kişinin bu konuyu kendisine sorması üzerine Mustafa Cengiz'in, "2011 yılında Adnan Polat'ı ibra etmeyenlerden biri de bendim. Eğer iç barış adına bir adım atılacaksa, bunun karşılıklı atılması lazım. O genel kurulda yanlış yapan taraf yalnızca genel kurul değil. O dönemki Adnan Polat yönetimi de bazı kritik hatalar yaptı. O yüzden mali genel kurulda benim böyle bir düşüncem yok" ifadesini kullandı.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.