comScore

Galatasaray Galatasaray

Son dakika! Galatasaray'da Okan Buruk dönemi

18 Haziran 2022, Cumartesi 22:23
Son dakika! Galatasaray'da Okan Buruk dönemi

Galatasaray yönetimi teknik direktör Okan Buruk ile anlaştı. 

FutbolArena - Galatasaray'da Okan Buruk dönemi. Sarı kırmızılılar Okan Buruk ile anlaşmaya vardı. 

Domenec Torrent ile yolların ayrılmasının ardından Galatasaray kulübünün önümüzdeki günlerde Okan Buruk'u açıklaması bekleniyor. 
Okan Buruk geçtiğimiz günlerde NTV Spor'da katıldığı programda Galatasaray'da teknik direktörlük için doğru zamanın geldiğini söylemişti. 

OKAN BURUK'UN NTVSPOR'A AÇIKLAMALARI

2013'ten beri tek başıma çalışıyorum. Birçok takımı çalıştırdım. Galatasaray'a birçok kez rakip oldum. Duygularınızı belirtmeyi o anlamda doğru bulmuyorum. Taraftara şirin görünmek değil. Bir futbol adamıyım. Zirveye çıkmak istiyorum.  Çok çaba harcadım. En dipten geldim. Şampiyonluk yaşamış bir teknik direktör olarak, Galatasaray'ın teknik direktör olmayı kendime yakıştırdım, istiyorum. Birçok insandan da bunu alabilmek önemli. Sokak bir ayna. Sokaktan size insanlar gittiğiniz her yerde size olan sevgisini, ilgisini mesleki anlamda gösteriyor. Birçok yerden, Galatasaray'dan bunu duyabilmek çok değerli. İnşallah bir gün olur. En doğru zamanda her şeyin olması önemli. Doğru zamanda olacaksa olsun. Bu çok önemli benim için. Doğru zamanın geldiğini de düşünüyorum. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!