comScore

Galatasaray Galatasaray

Son dakika Galatasaray: "Jimmy Durmaz'ın Galatasaray'a transferi"

08 Haziran 2019, Cumartesi 17:43
Son dakika Galatasaray:

Galatasaray'ın Jimmy Durmaz transferiyle ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Jimmy Durmaz Galatasaray'da mı? Galatsasaray, Jimmy Durmaz'ı aldı mı? Jimmy Durmaz Galatasaray'a geliyor mu? Jimmy Durmaz'ın Galatasaray'a transferiyle ilgili tüm gelişmeler. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Jimmy Durmaz transferi ne durumda? Jimmy Durmaz Galatasaray'da mı? Jimmy Durmaz Galatasaray ile anlaştı mı? Transfer döneminin başlamasıyla birlikte çalışmalarını hızlandıran Galatasaray'ın Jimmy Durmaz transferiyle ilgili son gelişmeler burada. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray Jimmy Durmaz'ı transfer etti mi?


Babel ve Ozornwafor ile imzaları atan Şener ile de anlaşan Galatasaray'da, Jimmy Durmaz'ın taleplerinde indirime gitmesi bekleniyor. 
Bonservisi elinde olan ve menajerlerin önerdiği Jimmy Durmaz ile sarı kırmızılılar teknik heyetin onayı ile masaya oturdu.  Galatasaray kulübü, 30 yaşındaki İsveçli oyuncuya yıllık 600 bin eurodan kontrat teklifinde bulundu. 

Bonservisi elinde olan oyuncusu için menajerinin yıllık 1 milyon euro istediği ve ayrıca imza parası da talep ettiği belirtildi.  Jimmy Durmaz'ın imza parası talebi ile birlikte forma giyeceği ilk sezon Galatasaray'a maliyetinin 2 milyon euroyu bulduğu ortaya çıktı.

 

Galatasaray Transfer Haberleri: Jimmy Durmaz'dan kadın futbolcular için örnek davranış


İsveçli futbolcu Jimmy Durmaz, kadın ve erkek futbolcular arasında maaş konusunda ciddi farklar olduğunu belirterek, EURO 2020 Elemeleri boyunca milli takımdan elde edeceği primleri kadın milli takımına bağışlayacağını açıkladı. Bladet'e konuşan Jimmy Durmaz, "Eşitlik her alanda olmalı. Futbolda da eşitlik önemli olduğu için böyle bir karar aldım" dedi. 
 

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.