comScore
1 / 5

Son Dakika Galatasaray Haberleri (28 Şubat 2020)

FutbolArena - Galatasaray ile ilgili son dakika gelişmeleri ve son dakika transfer haberlerini sizler için derledik.

 

2 / 5

EMRE AKBABA NEDEN OYNAMADI?

<h2>EMRE AKBABA NEDEN OYNAMADI?</h2>
Herkes derbide ikinci yarıya fırtına gibi başlayan 6 maçta 2 gol ve 1 asistle parmak ısırtan Emre Akbaba’nın 11’de olmasını bekliyordu... ancak Fatih Terim, derbide Younes Belhanda’nın 8 numara özelliğini kullanmayı tercih etti. Emre’nin akınları yönlendirme özelliğinden çok Belhanda’nın rakibe ön alanda baskı yapan futbol anlayışını tercih etti. Ayrıca Belhanda’nın agresif oyun tarzından da yararlandı. Eğer ilk yarı 1-0 Fenerbahçe’nin üstünlüğü ile sona erseydi, Fatih Terim ikinci yarıya Emre Akbaba ile başlayacaktı.

Kaynak: Fotospor
3 / 5

FLAŞ! ŞÜKRÜ HANEDAR FENERBAHÇELİ YÖNETİCİ İLE KAPIŞMIŞ

<h2>FLAŞ! ŞÜKRÜ HANEDAR FENERBAHÇELİ YÖNETİCİ İLE KAPIŞMIŞ</h2>
Galatasaray’ın, Fenerbahçe’yi Kadıköy’de 21 yıl sonra yendiği maçın ardından geride kalan tartışmalar bir bir ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan birisi de derbinin sonundan koridorda Ahmet Çalık ile Ömer Bayram, ’Hadi Florya’ya kutlamaya’ diye bağırdı. Bunun üzerine orada bulunan Fenerbahçeli bir yönetici "Yürüyün anca gidersiniz" ifadelerini kullandı. İki futbolcuya tepki gösterdi. Bunun üzerine Şükrü Hanedar da, Fenerbahçeli yöneticiye ’Şşşşt akıllı ol’ deyince kısa süreli arbede yaşandığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor
4 / 5

GALATASARAY’DA AYRILIĞA İZİN VERİLDİ

<h2>GALATASARAY’DA AYRILIĞA İZİN VERİLDİ</h2>
Fenerbahçe’den bedelsiz olarak Galatasaray’a gelen Şener Özbayraklı, sezon sonunda takımdan bedelsiz ayrılmak için izin istedi.

30 yaşındaki tecrübeli futbolcunun mukavelesi 2021’de tamamlanacaktı. SarıKırmızılı forma altında kendisini gösteremeyen Şener’e izin verildiği öğrenildi.

Kaynak: Akşam
5 / 5

GALATASARAY’DA FLAŞ LEMİNA GELİŞMESİ

<h2>GALATASARAY’DA FLAŞ LEMİNA GELİŞMESİ</h2>
Galatasaray’da fizyoterapist eşliğinde saha çalışmalarına başlayan Mario Lemina, dün de hazırlıklarına takımdan ayrı olarak devam etti. 26 yaşındaki orta saha oyuncusunun tedavisi de aynı yoğunlukta sürüyor.

Bugünden itibaren Lemina’nın güçlendirme çalışmalarına geçeceği, yeni haftayla beraber takıma katılmasının beklendiği öğrenildi.

SABAH