comScore
1 / 10

Son Dakika Galatasaray Haberleri (25 Ocak 2020)

FutbolArena - Galatasaray ile ilgili son dakika gelişmeleri ve son dakika transfer haberlerini sizler için derledik.

 

2 / 10

MUSTAFA CENGİZ’DEN FLAŞ AÇIKLAMA

<h2>MUSTAFA CENGİZ’DEN FLAŞ AÇIKLAMA</h2>
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, önceki akşam teknik direktör Fatih Terim’in basın toplantısında dile getirdiği, "Arda Turan transferi konusunda yönetimle fikir ayrılıkları var" sözüne, yine bir basın toplantısıyla cevap verdi. Terim’in, "İçeriden bilgi sızıyor" göndermesi yaptığı yönetim kurulu toplantısındaki diğer iki isim, Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay da, Cengiz’in yanındaydı.

Başkan, "Bu toplantının tek amacı var, bize hizmet etmiş Galatasaraylı bir kardeşimiz, eski futbolcu hakkında oluşan polemikler, iddialar üzerine, yanlış bilgilendirme olgusunu gördüğümüz için, camiamızın kenetlenmesi, bir arada olması, şampiyonluk yürüyüşü için yapıyoruz" dedi
3 / 10

GALATASARAY’DA SON DAKİKA TRANSFER GELİŞMESİ

<h2>GALATASARAY’DA SON DAKİKA TRANSFER GELİŞMESİ</h2>
Stoper arayışları doğrultusunda Galatasaray’ın gündemine gelen son isim; Torino forması giyen 22 yaşındaki Brezilyalı Lyanco oldu. Genç savunmacıyı kiralamak isteyen Sarı-Kırmızılılar, Wolfsburg ile yarış halinde...

FANATİK
4 / 10

ANDONE GERİ DÖNDÜ

<h2>ANDONE GERİ DÖNDÜ</h2>
Sakatlığı beklenenden hızlı iyileşen Andone, saha çalışmalarına başladı. Rumen golcü, ikinci yarıyı da Galatasaray’da geçirecek.

SABAH
5 / 10

FATİH TERİM’DEN FLAŞ CEVAP

<h2>FATİH TERİM’DEN FLAŞ CEVAP</h2>
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Mustafa Cengiz’in açıklamalarına yanıt verdi.

Saat 19.05’de Twitter hesabından açıklama yapan Fatih Terim, "Verilmiş bir sözüm, vazgeçmediğim bir hayalim var. #SadeceGalatasaray" yazdı.

6 / 10

GALATASARAY’DA İPLER KOPTU KOPACAK

<h2>GALATASARAY’DA İPLER KOPTU KOPACAK</h2>
Başkan bugün düzenlediği basın toplantısında Terim’e, "hangi bilgi sızdırması? Sanki s400 kodlarını verdik. Bu hiç hoş olmadı. Ben teknik direktör olsam böyle bir şey demeye hicap duyarım. Böyle bir konuşmayı beklemiyordum. Biz felsefe kulübü değiliz. Karar Galatasaray’ı yönetenler arasında alınır. Yönetim kurulunun aldığı karar uygulanır. Fikir ayrılığı sözü bizi çok yaraladı. Bilgi sızdırma açıklaması da hoş olmadı. Ben teknik direktörümle medya üzerinden tartışmaya, polemiğe girmem. Hocamın bu konuşmaları yapacağına ihtimal vermedim" diyerek cevap verdi.

Yanında Abdürrahim Albayrak ve Yusuf Günay olduğu halde bu toplantıyı yapan Cengiz’in Terim’e verdiği cevap içinde yer alan "Yönetim kurulunun aldığı karar uygulanır" sözü daha önce eski Başkanlardan Ünal Aysal’ın söylediği, "eleman" sözüyle birebir aynı kefeye kondu. Basın toplantısı takip eden muhabirlerin çoğu, "Mustafa Cengiz ile Fatih Terim arasında ipler kopmuş. Abdürrahim Albayrak da başkanın yanında saf tutmuş. Bu dakikadan sonra ya Terim, ya Cengiz… ikisiyle beraber sezon tamamlanmaz" yorumlarını yaptılar.

Kaynak: Fotospor
7 / 10

GALATASARAY’DA SON DAKİKA TRANSFER GELİŞMESİ

<h2>GALATASARAY’DA SON DAKİKA TRANSFER GELİŞMESİ</h2>
Galatasaray’da Arda Turan geri dönmek istedi, üstüne para da istemedi; kıyamet koptu. Başkan Mustafa Cengiz "gündemimizde yok" dedi. Fatih Terim "neden olmasın" dedi. Sonuçta kulüpte huzursuzluk had safhaya ulaştı.

Arda Turan’la ilgili asıl iddia ise Başkan Mustafa Cengiz’le ilgili… Başkan’ın Arda’yla ilgili olarak camia içinde ciddi anlamda baskı altına alındığı konuşuluyor. Pek çok çevreden Cengiz’e, "Arda’yı takıma getirirsen, Mart’ta yapılacak olağan mali kongrede, ibra edilmeyi unut" diyenlerin sayısının ise hiç de az olmadığı konuşuluyor. Geçen sene Mart’ta yapılan kongrede ibra edilmediği için mahkeme kapılarında dolaşan Başkan Cengiz’in de bu riski bir daha almamak için Arda Turan konusunu unutturmaya çalıştığı konuşuluyor.

Arda Turan’ın ise Galatasaray olmazsa Türkiye’de başka bir takımda oynamak istemediği Kasımpaşa’nın teklifini de kabul etmeyeceği gelen bilgiler arasında. Galatasray’ın eski oyuncunun rotasını Güney Amerika’ya çevireceği ya Brezilya ya da Arjantin’den bir takımla anlaşacağı gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor
8 / 10

GALATASARAY’DA KRİZ

<h2>GALATASARAY’DA KRİZ</h2>
Galatasaray’da Arda turan krizi devam ediyor. Fatih Terim’in istediği Başkan Mustafa Cengiz’in en baştan istemediği bu transferde Abdürrahim Albayrak’ın da Başkan’dan yana tavır alması eski dostların da arasını açtı. Albayrak’la Terim arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

FANATİK
9 / 10

GALATASARAY’DA İSTİFALAR DEVAM EDECEK

<h2>GALATASARAY’DA İSTİFALAR DEVAM EDECEK</h2>
Başkan Cengiz, Fatih Terim’in açıklamalarına "Başkanın üzerine laf söylenmez" diyerek tepki gösterdi. Açıklamaları resmi organlardan paylaşılmayan Terim bu olaya çok üzüldü. İstifalar devam edecek...

SIRADA KANÇAL VAR

3. Son yönetim kurulu toplantısı sonrası Yöneticiler Özgür Savaş Özüdoğru ve Erol Özmandıracı istifa etmişti. Yönetimde istifaların devam edeceği belirtildi. Başkan Yardımcısı Kaan Kançal ve Emre Erdoğan’ın da istifa etmeye hazırlandığı belirtildi.

Kaynak: Akşam
10 / 10

GALATASARAY’DA SON DAKİKA TRANSFER GELİŞMESİ

<h2>GALATASARAY’DA SON DAKİKA TRANSFER GELİŞMESİ</h2>
Fransız Onze Mondial, G.Saray’ın Mario Lemina’nın bonservisini almak için Southampton’la masaya oturduğunu ancak beklediği olumlu cevabı alamadığını yazdı.