comScore
1 / 7

Son Dakika Galatasaray Haberleri (23 Ocak 2020)

FutbolArena - Galatasaray ile ilgili son dakika gelişmeleri sizler için derledik. 

 

2 / 7

GALATASARAY’DAN FLAŞ BORÇ AÇIKLAMASI

<h2>GALATASARAY’DAN FLAŞ BORÇ AÇIKLAMASI</h2>
KAP’a açıklama yapan G.Saray kar bildirdi… ancak ismi siteden açıklanan bilançolar durumun hiç de tahmin edildiği kadar iç açıcı olmadığını ortaya koyuyor.

Bilanço’nun Kaynaklar bölümünde yer alan Kısa Vadeli Yükümlülükler kısmındaki kısa vadeli borçların Bankalar Birliği ile yapılan anlaşma kapsamında 403.7 milyon TL’den 313.8 milyon TL’ye düşmesi ciddi bir başarı olarak görünüyor. Ancak Uzun Vadeli Borçlanmaların Kısa Vadeli Kısımları 215.9 milyon TL’den, 365.4 milyon TL’ye çıkması dikkatlerden kaçmıyor. Bu da 6 aylık dönemde 149.4 milyon TL gibi çok ciddi bir rakama isabet ediyor.

31 Mayıs’a kadar olan dönemde Banka Kredileri 215.9 milyon TL olan G.Saray’ın 31 Mayıs Aralık tarihi itibariyle banka kredileri 359.7 milyon TL’ye çıkıyor. Bu krediye rağmen 244. 1 milyon TL olan ticari borçlar sadece 201.4 milyon TL’ye iniyor. Kısa vadeli yükümlülükler 1 milyar 289 milyon TL’den 1 milyar 320 milyon TL’ye çıkarken, uzun vaeli yükümlülükler ise 1 milyar 707 milyon TL’den 1 milyar 860 milyon TL’ye çıkıyor.

Kaynak: Fotospor
3 / 7

GALATASARAY’DA SON DAKİKA TRANSFER GELİŞMESİ

<h2>GALATASARAY’DA SON DAKİKA TRANSFER GELİŞMESİ</h2>
Bir süredir adı Galatasaray’la anılan Arsenal’ın stoperi Shkodran Mustafi’nin babası ve menajeri Kujtim Mustafi, bu konuda açıklamalarda bulundu.

Kujtim Mustafi, "şimdi iyi bir teklif gelirse, bunu düşünürüz. Adımlardan korkmadan kariyerini baştan planlayabiliriz. Bazen küçük geri adımlar, ileri doğru büyük adımlara dönüşebilir" sözlerini kullandı.

Mustafi’nin babası Kujtim, "şu anda Londra’da zor zaman geçiriyor, ancak takıma veya kulübe huzursuzluk veya kötü ruh hali veren birisi değil" dedi. Ayrıca, şu anda transfer için birkaç seçenek olduğunu vurguladı. 2 yıl önce oğlunu çok önemli bir İtalyan takımının istediğini ancak Arsenal’ın bu transfere izin vermediğinin altını çizdi.

Kaynak: Fotospor
4 / 7

GALATASARAY’A FLAŞ TEKLİF

<h2>GALATASARAY’A FLAŞ TEKLİF</h2>
Fransa Ligi takımlarından St.Etienne, Galatasaray’ın sezon başında Lazio’ya satmadığı Yunus Akgün’e talip oldu… Fransız ekibi Yunus için 2 milyon euro teklif etti. Galatasray ise teklifi kabul ederek sözleşmesine 4 milyon euro’ya geri satın alma bedeli, ya da bir sonraki satıştan yüzde 50 pay maddesini eklemek istedi.

SABAH
5 / 7

GALATASARAY’DA GÜNDEM MERT ÇETİN

<h2>GALATASARAY’DA GÜNDEM MERT ÇETİN</h2>
Galatasaray’da transfer gündeminin bir numarası Mert Çetin. Roma’nın Türk asıllı oyuncusu için Sarı-Kırmızılılar uzun süredir görüşmeler yapıyor. İtalyan Kulübü de kararsız. Mert’in de kiralama fikrine sıcak baktığı biliniyor.

SABAH
6 / 7

GALATASARAY’DA SON DAKİKA TRANSFER GELİŞMESİ

<h2>GALATASARAY’DA SON DAKİKA TRANSFER GELİŞMESİ</h2>
Galatasaray’da son dakika Younes Belhanda gelişmesi... Yılda 3 milyon 350bin Euro garanti paraya oynayan, bonuslarla beraber 5 milyon Euro kazanan Younes Belhanda, bu seviyede bir teklif gelmedikçe ayrılmak istemiyor. Yönetim ise Faslı yıldızı satmaya kararlı.

FANATİK
7 / 7

YENİ TAKIMI BELLİ OLDU

<h2>YENİ TAKIMI BELLİ OLDU</h2>
Brezilya kulübü Palmeiras, Galatasaray’ın gözden çıkardığı Mariano ile ilgileniyor. Ülkesine dönmek isteyen tecrübeli futbolcunun, Palmeiras ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.

Sarı-Kırmızılılar bu anlaşmadan 1 milyon Euro’luk bonservis geliri bekliyor.

FANATİK