comScore

Galatasaray Galatasaray

Son dakika! Fatih Terim'in Koronavirüs testi pozitif

23 Mart 2020, Pazartesi 22:08
Son dakika! Fatih Terim'in Koronavirüs testi pozitif

Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak ve eşinden sonra teknik direktör Fatih Terim'in de Koronavirüs test sonuçları pozitif çıktı. 

FutbolArena - Son dakika! Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıktığını açıkladı. Deneyimi teknik adam sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. 


Galatasaray Haberleri: Fatih Terim Koronavirüs son dakika haberleri


Galatasaray'da İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve eşinden sonra teknik direktör Fatih Terim'in de koronavirüs test sonuçları pozitif çıktı. Fatih Terim sosyal medya hesabından Koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıktığını açıkladı. 

Fatih Terim sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere." ifadelerini kullandı. 
FATİH TERİM'İN KIZI MERVE TERİM ÇETİN'DEN SERT TEPKİ

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Sizin Allah belanızı versin. Hepiniz Allah'ınızdan bulun!" diyerek liglerin geç ertelenmesine yönelik sert tepkide bulundu. 

"CİDDİ KLİNİK TABLOSU YOK"

Profesör Doktor Dilek Arman: Haber Global'de  Çok hafif bir öksürüğü var. Kulüp doktoruyla aynı hastanade çalıştığımız  bu gibi durumlarda direkt danışıyorum. Ciddi bir klinik tablo olmadığını biliyorum. Hafif öksürüğü var. "

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)