comScore

Galatasaray Galatasaray

Son dakika! Burak Elmas seçim tarihi açıkladı! (4-11 Haziran)

30 Nisan 2022, Cumartesi 18:45
Son dakika! Burak Elmas seçim tarihi açıkladı! (4-11 Haziran)

Galatasaray Başkanı Burak Elmas düzenlediği basın toplantısında seçim tarihiyle ilgili "4-11 Haziran olarak Pazartesi günü karar alıp yürürlüğe sokacağız." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Burak Elmas, basın toplantısında seçim tarihini açıkladı ve Pazartesi günü yürürlüğe sokacaklarını açıkladı. 

BURAK ELMAS'IN SEÇİM TARİHİYLE İLGİLİ AÇIKLAMALARI
Üzerimize düşen her şeyi yaptık. Bunu anlamamakta ısrar eden, bunu kendi Galatasaray'ın içi siyaseti için kullanmak isteyenlere tekrar üstüne basa basa söylüyorum, bu seçim olacak. Her seferinde üstüne basa basa bu seçimin olacağını, gereğinin yapılacağını söyledik. Davalarda da tüm hukuki girişimlerde herkesin bilgisi dahilinde hareket ettik.  21-28 Mart tarihinin tüzüğümüze göre yürürlüğe girmesi için en geç Salı'ya kadar yönetim kurulu kararının alınması gerekiyordu.  Seçimin bugün yapılabilmesi adına tüm yönetim kurulu üyelerimizin imzasıyla ilgili mahkemeye başvurarak tedbir kararının kaldırılmasını istedik. Seçim yapılacak fakat tarihle ilgili çok detay var. Burada iki tarih bulunuyor önümüzde. 21-28 Mayıs. Diğeri de üyelerimizin topladığı ve benim de destek verdiğim 4-11 Haziran tarihleri. İki tarih arasında karar vermemiz gerekiyor. Pazartesi bu konuyla ilgili 4-11 Haziran'la olarak karar alacağız.

"BİR ÇAĞRIM DA SAYIN FATİH TERİM'E"

Herkes çıkıp konuşsun! Arka planda kimse iddiada bulunmasın. Bir çağrım da Galatasaray siyasetinde kendi iradesi olmasa da kullanılmaya çalışılan sayın Fatih Terim'edir. O da konuşsun. Bütün herkes konuşsun

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!