comScore

Galatasaray Galatasaray

Sneijder'den Tudor'a şok sözler: 'Sürekli yalan...'

02 Mart 2018, Cuma 19:10

Katar'da Al Gharafa forması giyen Wesley Sneijder, Galatasaray'dan ayrılık süreci hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın eski futbolcusu ve şu anda Katar'da Bülent Uygun'un çalıştırdığı Al Gharafa'da forma giyen Wesley Sneijder, sarı kırmızılı takımda geçirdiği yıllar ve ayrılık süreciyle alakalı TRT Spor'a son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"YALAN SÖYLEYEN İNSANLARI SEVMİYORUM"
Sneijder, Galatasaray'da bir kırgınlığın veya üzgünlüğün var mı sorusuna, "Tek söyleyebileceğim, dürüst olmayan, sürekli yalan söyleyen insanları sevmiyorum. Siz kimi kastettiğimi biliyorsunuz. İsim vermek istemiyorum." yanıtını verdi. 


Sneijder Galatasaray'dan nasıl ayrıldı?


Galatasaray'dan ayrılma süreci hakkında konuşan Sneijder, "Artık orada olmayan insanlar hakkında konuşmak doğru değil. Kulüpten ayrılan insanlar hakkında konuşmak her zaman kolaydır. Ben bunu sevmiyorum. Böyle bir insan değilim. Arkama çok fazla bakmıyorum. Dediğim gibi kulübü çok seviyorum. Bir gün oraya dönmeyi çok isterim. Futbolcu olarak olur mu bilemem ama belki direktör olarak belki antrenör olarak... Geleceğin ne getireceğini bilemeyiz. O insanalar hakkında konuşmak içimden gelmiyor." diye konuştu. 

"GALATASARAY'DA DEĞİŞİM YAŞANDIĞI İÇİN MUTLUYUM"

Teknik direktör ve başkan değişimi yaşandığı için Galatasaray adına mutluyum. İşler iyi gitmiyordu. Aynı insanlarla devam edilemezdi. Umarım Galatasaray yeniden başarılar yakalar çünkü kulüp ve taraftarlar bunu hak ediyor. Umarım yakın zamanda eski günlerine geri dönerler. "TÜRK FUTBOLSEVERLER DÜNYANIN EN İYİ TARAFTARI"

Türk futbolseverler dünyanın en iyi taraftarı. Sadece Galatasaray taraftarı değil, tabi ki onlar benim için diğer Türk taraftarlardan daha özel ama bütün taraftarlar inanılmaz. Tezahüratları, zor zamanlarda bile takımlarını desteklemeleri, tutkuları inanılmaz. Hiçbir şey böyle değil. Galatasaray taraftarına göndermek istediğim mesaj ben de onları çok özledim. Onların gelecekte çok başarılı olmasını diliyorum çünkü hak ediyorlar.

"MUSTAFA CENGİZ'E MİNNETTARIM"

Mustafa Cengiz'in benimle ilgili açıklamalarını duydum. Çünkü Türkiye'deki insanlar bana hemen mesaj atıyorlar. Orada birçok arkadaşım var. Ben Galatasaray ailesinin bir üyesiyim ve bu hiç değişmeyecek. Bir kez o formayı giyerseniz, bir kez kalbiniz sarı ve kırmızı renkler için atmaya başlarsa geri dönüşünüz olmuyor. Ben hala onları takip ediyorum. Yeni başkanın sözlerini duymak çok hoş. Kendisine bu sözlerinden dolayı minnettarım. 

"BİRİLERİ GELECEK HAYALLERİMİ YIKTI"

Planım Türkiye'de kalmaktı. Orada bir inşaat şirketim de var ve işleri iyi gidiyor. Birileri benim gelecek planlarımı yıktı. Bazen daha güçlü gelebilmek için bir adım yana atmanız gerekebiliyor.

"GALATASARAY'IN ŞAMPİYON OLMASINI İSTİYORUM"

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.