comScore

Galatasaray Galatasaray

Sneijder - Yolanthe çiftinden sürpriz! Tedavi olacak

20 Mart 2019, Çarşamba 12:08
Sneijder - Yolanthe çiftinden sürpriz! Tedavi olacak

Galatasaray'ın eski futbolcularından Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe'den boşanmadan önce kliniğe yatarak tedavi olacğaı iddia edildi.

FutbolArena Dış haberler - Galatasaray'da bir dönem forma giyen ve sarı kırmızılı taraftarların sevgilisi haline gelen Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau ile boşanma kararı aldığı iddia edilmişti. Sosyal medyadan paylaşım yapan Sneijder, her şeyi kendisinin berbat ettiğini açıklamış ve Yolanthe'ye hak vermişti. Hollanda basınında yer alan son haberlere göre çiftin boşanma davası açmadığı belirtildi. 
 

Sneijder ve Yolanthe Cabau boşandı mı?


Sneijder ve Yolanthe çifti geçtiğimiz ay evliliklerine nokta koyma kararı almıştı. Ayrı evlerde yaşamaya başlayan çiftin kısa süre içerisinde boşanacakları iddia edilmişti. Sneijder'in eşi Yolanthe'yi defalarca aldattığı ve şiddet uyguladığı iddiaları ortaya atılmıştı.

Hollanda basınında yer alan haberlere göre çiftin henüz boşanmadığı ve Sneijder'in öfke kontrolü için tedavi göreceği belirtildi. Yıldız futbolcunun tedavi sonrası Yolanthe Cabau ile yeniden barışarak evliliklerini devam ettirmek istediği kaydedildi. 

YOLANTHE'NİN AVUKAT KONUŞTU

Öte yandan Yolanthe Cabau'nun avukatı Xenia Kasper de Hollanda basınına yaptığı açıklamada boşanma iddialarını yalanlayarak, "Şu anda öyle bir durum yok. Ben hiçbir zaman boşandıklarını söylemedim. Her şey olabilir" dedi. 

Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!