comScore

Galatasaray Galatasaray

Sneijder: 'İnşallah Galatasaray'a geri döneceğim'

27 Kasım 2018, Salı 00:15
Sneijder: 'İnşallah Galatasaray'a geri döneceğim'

Wesley Sneijder, Galatasaray'la ilgili son derece samimi açıklamalarda bulundu ve bir gün tekrar sarı kırmızılı takıma dönmek istediğini söyledi. 

FutbolArena - Galatasaraylı eski futbolcu Wesley Sneijder, Beyaz TV'ye konuştu. 

"İNŞALLAH GALATASARAY'A GERİ DÖNECEĞİM"
Türkiye'den ayrıldığımdan bu yana taraftarları, kulübü ve ülkeyi özlüyorum. Orada harika bir zaman geçirdim. Bildiğiniz gibi kalbim hala sarı kırmızı. Bu asla değişmeyecek. Hala benim hakkında konuşuşması harika. Tabi ki beni özlüyorlar. Ben de özlüyorum. İnşallah bir gün Galatasaray'a geri döneceğim.  Galatasaray ve taraftarları hala kalbimde. Onları hala destekliyorum. Onlar için sezonun geri kalanında ve Şampiyonlar Ligi'nde en iyisini diliyorum. İnşallah bir gün Galatasaray'a geri döneceğim. 

"FATİH TERİM'E MİNNETTARIM"

Fatih Terim beni Türkiye'ye getiren teknik direkör. O bana bu tecrübeyi yaşatan ilk kişi. Fatih Terim'e minnettarım. Galatasaray'da yaptığı işleri beğeniyorum. Umarım uzun yıllar kulüpte kalıcı olur. İnşallah Şampiyonlar Ligi'nde bir gün büyük başarı elde ederler. 

"ULTRASLAN DÜNYANIN EN İYİ TARAFTARI"

Ultraslan dünyanın en iyi taraftarları. Ayrıldığımdan bu yana 2 sene geçti. Hala videolarını youtube'dan izliyorum. Arkadaşlarımla ve aiemle hala onlar hakkında konuşuyorum. Hala kalbimdeler. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!