comScore

Galatasaray Galatasaray

Skandal! Suudi Arabistan'da Maicon'un başına gelenler!

25 Temmuz 2020, Cumartesi 02:59
Skandal! Suudi Arabistan'da Maicon'un başına gelenler!

Suudi Arabistan'da skandal! Galatasaraylı futbolcu Maicon'un kiralık olarak forma giydiği Al Nassr'dan ayrılma sürecinde, bir gazetede Brezilyalı futbolcunun telefon numarası yayınlandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın Al Nassr'a kiraladığı Maicon'un, Suudi Arabistan'dan ayrılış sürecinde büyük krizler yaşandı ve son olarak skandal bir olay patlak verdi. 

Maicon'un cep telefonu numarasının izinsiz olarak bir gazetede yayınlandı ve bunun üzerine Brezilyalı futbolcu harekete geçti. Maicon, avukatına talimat vererek söz konusu gazete ve numarayı yayınlayan hakkında işlem yapılmasını istedi. 
Maicon'u seven Al Nassr taraftarları ise yaşanan bu duruma büyük tepki göstererek söz konusu gazeteyi protesto etti. İnsan haklarını ihlal eden bu olay Suudi Arabistan'da kısa süre içinde gündem oluşturdu. 

INSTAGRAM VİDEOSU PAYLAŞILDI

Öte yandan bu olayın ardından ilginç bir video paylaşıldı. Maicon'un takım arkadaşı Petros, instagram hesabından yayınladığı videoda Maicon'un cep telefonundan kendisini ekleyen ve arayanları blokladığını gösterdi. AL NASSR YÖNETİMİYLE KRİZ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Maicon ile Al Nassr yönetimiyle ayrı bir kriz daha patlak verdi. Arap basınındaki haberlere göre,  Brezilyalı futbolcunun THY ile Türkiye'ye uçuşunun yönetimin bilet bedelini ödememesinden dolayı rezervasyonun iptal olmasından dolayı ertelendi. Bu olay üzerine çok sinirlenen Maicon, artık hiçbir şekilde uzlaşma yolunun kalmadığını menajerine iletti. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)