comScore

Galatasaray Galatasaray

Sinan Gümüş'ten Galatasaray'a veda mektubu

05 Temmuz 2019, Cuma 19:12
Sinan Gümüş'ten Galatasaray'a veda mektubu

Galatasaray'dan ayrılan ve Genoa'ya transfer olan Sinan Gümüş, sosyal medya hesabından yaptığı yazılılı açıklamada sarı kırmızılılara veda etti. 

FutbolArena - Galatasaray ile sözleşmesi sona eren ve Genoa ile anlaşan sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada sarı kırmızılılara veda etti. 

"VEDA VAKTİ GELDİ"
Kesinlikle kolay bir karar olmadı artık veda vakti geldi. Hep birlikte nice başarılar ve kupalar kutladık, hayatımın bu dönemini hiçbir zaman unutmayacağım. Bu vesileyle bana genç yaşımda güvenip, bu kulübe getiren yöneticilere, hem insan hem de sporcu olarak gelişmemde katkıda bulunanlara, her an yanımda olup bana desten veren kulübün her bir biryerine teşekkür etmek istiyorum. Genç bir çocuk olarak bu büyük kulübe geldim ve bu formayı her zaman büyük bir gururla taşıdım. 8 kupa ve harika 5 yılın ardından artık yolum başka bir yerde devam edecek. Son olarak taraftarımıza sayısız güzel anılar ve hatıralar için çok teşekkür ederim. Sizi hiçbir zaman unutmayacağım ve her zaman kalbimde saklayacağım. Galatasaray'a sonsuz başarılar dilerim. Çok teşekkürler. 


 

Transfer Haberleri: Sinan Gümüş Genoa'ya transfer oldu


Genoa, Sinan Gümüş'ü transfer ettiğini açıkladı. Galatasaray ile sözleşmesi biten futbolcu için yoğun çaba harcayan Genoa, Sinan Gümüş transferini resmen açıkladı.

FUTBOLARENA DUYURDU, GENOA RESMEN AÇIKLADI

Galatasaray'daki son haftalarında Suriyeli krizi nedeniyle sarı kırmızılı taraftarlar ile ters düşen Sinan Gümüş, gelecek sezon İtalya Serie A'da forma giyecek. Golcü futbolcu Galatasaray ile uzun süre yürüttüğü sözleşme yenileme görüşmelerinden ekonomik şartlar nedeniyle sonuç alamamıştı.

FutbolArena, Sinan Gümüş'ün Galatasaray ile anlaşamayarak Genoa'dan gelen teklifi kabul ettiğini 22 Nisan 2019 tarihinde okuyucularına duyurmuştu.

O HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"