comScore

Galatasaray Galatasaray

Sıcak gelişme! FCSB açıkladı: "Morutan gidiyor!"

24 Ağustos 2021, Salı 00:26
Sıcak gelişme! FCSB açıkladı:

Morutan, adım adım Galatasaray'a geliyor. Becali'nin ardından FCSB Teknik Direktörü Ioardanescu da Morutan'ın ayrılacağını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - FCSB Teknik Direktörü Iordanescu, Sepsi maçının ardından kadroda yer almayan Morutan'ın durumu hakkında konuştu ve Rumen futbolcunun transfer döneminde takımdan ayrılacağını açıkladı. 

Becali'nin ardından FCSB Teknik Direktörü Iordanescu da Morutan'ın ayrılacağını söyledi. Iordanescu yaptığı açıklamada, "Ben sözleşme imzalamadan önce Morutan'la ilgili bir şey yoktu. Spekülasyon vardı. Genç oyuncularla çalışıyorum ve onlara yardım etmeye çalışıyorum. Ancak avantajlı bir teklifi olan herhangi bir oyuncuya karşı çıkamam. Yerine birini almalıyız. Transfer döneminde Morutan'ı kaybettik. 1-2 oyuncuya daha ihtiyacımız olabilir. Değerlendireceğiz." dedi. 
FATİH TERİM NE SÖYLEDİ?"

"Görüşmeler devam ediyor. Galatasaraylılar merak etmesin. Başkanımız, yönetimimiz takip ediyor. Biz de takip ediyoruz. Hiç beklemeden kendilerine ilk ağızdan haberi veririz. Morutan ve diğerleri inşallah Galatasaray'ın doğal felfesesinde, bu seneki yapılanmasında veya ileriye dönük planlarında yetenekli oyuncular, genç oyuncular var. Bu sayı devam edecek Allah izin verirse. Morutan'ı beğendiğimi söylemiştim. Sağ olsun Steaua Başkanı gerekli şekilde açıklamaları yapıyor. Dediğim gibi taraftarlarımız transferler konusunda merak etmesin."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!