comScore

Galatasaray Galatasaray

Sevgililer Rams Park'ta buluşuyor

13 Şubat 2024, Salı 14:23
Sevgililer Rams Park'ta buluşuyor

Socios.com Türkiye  X (Twitter) üzerinden yapılacak yarışma sonunda Galatasaray Fan Token sahibi çiftler Socios.com'un Rams Park'taki VIP locasında Galatasaray-Sparta Prag maçını izleme fırsatını elde edecek

FutbolArena - Dünyanın en büyük taraftar etkileşim platformu ve Galatasaray'ın Resmi Fan Token Partneri Socios.com, Sevgililer Günü yaklaşırken Galatasaraylı çiftlere sürpriz bir deneyim sunacak.  

Socios.com Türkiye  X (Twitter) üzerinden yapılacak yarışma sonunda Galatasaray Fan Token sahibi çiftler Socios.com'un Rams Park'taki VIP locasında Galatasaray-Sparta Prag maçını izleme fırsatını elde edecek. Galatasaray'a sevgisini belirterek yaratıcılıklarını yarıştıran çiftler Rams Park'ta hem Sevgililer Günü'nü kutlayacak hem de Galatasaray-Sparta Prag maçını seyredecek .
FAN TOKEN'DA DA LİDER

Galatasaray taraftarı, Socios.com uygulamasında daha önce de "favori takım" seçiminde 100 bin sayısını geçerek, dünya devleri Manchester City, Paris Saint Germain, Juventus gibi takımların taraftarlarını geride bırakmıştı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!