comScore

Galatasaray Galatasaray

Serdar Güzelaydın, Galatasaray'dan istifa etti

23 Ocak 2018, Salı 17:36
Serdar Güzelaydın, Galatasaray'dan istifa etti

Serdar Güzelaydın, Galatasaray Kulübü Sportif AŞ Yönetim Kurulundaki görevinden istifa etti.

FutbolArena - Galatasaray'da yeni başkan Mustafa Cengiz'in mazbatasını almasının ardından geçtiğimiz ay Sportif AŞ Yönetim Kurulu'na giren Serdar Güzelaydın istifa kararı aldı.
 

Serdar Güzelaydın KAP açıklaması:


"Yönetim Kurulu Üyemiz Sn.Serdar Güzelaydın 23.01.2018 tarihi itibariyle, Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa etmiştir. Yönetim Kurulumuz istifa ile boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine Türk Ticaret Kanunu'nun 363 üncü maddesi kapsamında, yasal şartları haiz, yeni bir üye seçip ilk genel kurulun onayına sunacaktır."


MUSTAFA CENGİZ İSTİFA ÇAĞRISI YAPTI
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz mazbata töreninin ardından yaptığı açıklamalarda da "Galatasaray Sportif AŞ'de bulunan değerli kardeşlerimin en geç yarına kadar istifa etmelerini rica ediyorum." ifadelerini kullandı.
 

Serdar Güzelaydın kimdir?


TFF eski yöneticilerinden ve Milli Takımlar eski sorumlusu olan Serdar Güzelaydın, geçtiğimiz hafta 13 Ocak Cumartesi günü Sportif A.Ş'ye yönetici olarak atanmış ve Fatih Terim ile transfer görüşmelerine başlamıştı.Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile olan yakınlığı ile bilinen Serdar Güzelaydın'ın fanatik Beşiktaş taraftarı olduğu iddia ediliyordu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)