comScore

Galatasaray Galatasaray

Serdar Aziz'in menajerinden açıklama geldi! "Galatasaray'da..."

25 Mart 2018, Pazar 10:27

Galatasaraylı Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, alacaklar nedeniyle kulübü mahkemeye verdikleri iddiasını sert bir dille yalanladı.

FutbolArena - Galatasaray'da futbolcuların alacakları ile yaşanan sıkıntılar sonrası, Serdar Aziz hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Milli futbolcu Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, Galatasaray'ı mahkemeye verdikleri söylentilerine cevap verdi.
 

Serdar Aziz, Galatasaray'ı mahkemeye verdi mi?


Sabah Gazetesi'nin haberine göre Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, Galatasaray'a mali güven duyduklarını belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Çıkan haberler tamamıyla asılsızdır. Bırakın mahkemeye vermeyi, Galatasaray'dan herhangi bir talepte dahi bulunmadım. Benim için önemli olan oyuncumun saha içinde gösterdiği performanstır. Galatasaray'da şimdiye kadar kimsenin alacağının kalmadığı gibi benim de alacağımın kalmayacağının bilincindeyim."
 

Serdar Aziz'in Galatasaray performansı


Yaşadığı sakatlıkları atlatmasının ardından Fatih Terim yönetiminde yeniden doğan Serdar Aziz, Galatasaray savunmasının değişmez ismi oldu. Maicon ile iyi bir uyum sağlayan Serdar Aziz, bu sezon 21 Süper Lig maçında 1 gol kaydetti. Milli futbolcunun Galatasaray ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.