comScore

Galatasaray Galatasaray

Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz'den Fatih Terim ve Galatasaray'a gönderme

17 Şubat 2019, Pazar 17:08
Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz'den Fatih Terim ve Galatasaray'a gönderme

Fenerbahçe'nin yeni savunma oyuncusu Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz, eşinin Galatasaray'da oynadığı dönemde çıktıkları olaylı tatil hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Ocak ayı transfer döneminde, Galatasaray'dan kadrosuna kattığı Serdar Aziz'ni eşi Tuğçe Aziz, sosyal medya hesabı Instagram'dan flaş bir paylaşımda bulundu.


Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz'den 'tatil' açıklaması


Fenerbahçe'nin yeni transferi Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu. Serdar Aziz'in Galatasaray'da oynadığı dönemde çok tartışılan çıktıkları tatil hakkında yorumda bulundu.

''KENDİNİ BİLMEZ, ÜRETKEN VE ÇAĞSIZ KİŞİLERİN...''
Bir takipçisinin yaptığı paylaşımın ekran görüntüsünü alarak açıklamada bulunan Tuğçe Aziz: ''Şu ana kadar hiçbir açıklama yapmadık çünkü kimseye açıklama yapmak zorunda değiliz! Ama sizin keyif almak için izlediğiniz futbolu meslek edinmiş kişiler olduğunu ve profesyonel bir şekilde hakaret etmeleri gerektiğini hiçbir zaman anlayamazsınız.

Yine de onca kişinin hakaretine karşılık şunu söylemek istiyorum; verilmiş kararların hiçbirinde 'Tatil' sebep olarak sunulmamıştır. Zaten öyle bir şey imkansızdır. Çünkü yapılan programların hepsi resmi tatil günlerine göre yapılmaktadır.

Yaptığımız tatil, kendini bilmez, üretken ve çapsız kişiliklerin zavallı beyinlerinde hakaret etmek için bir malzeme olarak kullanılmıştır." ifadelerini kullandı.

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)