comScore

Galatasaray Galatasaray

Şener Özbayraklı ve Jimmy Durmaz, Galatasaray'da

02 Temmuz 2019, Salı 19:02
Şener Özbayraklı ve Jimmy Durmaz, Galatasaray'da

Galatasaray, Şener Özbayraklı ve Jimmy Durmaz'ı kadrosuna kattığını sosyal medya hesaplarından videolu paylaşım ile duyurdu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in son şampiyonu Galatasaray transferlerine devam ediyor. Ryan Babel, Adem Büyük ve Valentine Ozornwafor ile kadrosunu güçlendiren Galatasaray, Şener Özbayraklı ve Jimmy Durmaz ile sözleşme imzaladıklarını açıkladı.


Galatasaray Transfer: Galatasaray'dan son dakika transfer açıklamaları


Fatih Terim yönetimindeki Galatasaray, gelecek sezonun transfer çalışmalarına devam ediyor. Galatasaray, Fenerbahçe ile yollarını ayıran Şener Özbayraklı ve daha önce Gençlerbirliği forması giyen Jimmy Durmaz ile anlaştıklarını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

ANLAŞMA TL OLARAK AÇIKLANDI
Galatasaray Spor Kulübü, KAP'a bildirdi yazı ile her iki futbolcu Şener Özbayraklı ve Jimmy Durmaz ile TL üzerinden anlaşma sağladıklarını açıkladı. 

NE KADAR ÜCRET ALACAKLAR?

''Şener Özbayraklı ve Jimmy Durmaz kadrosunu güçlendirdiğini açıklayan Galatasaray, her iki oyuncunun alacağı yıllık garanti ücreti de KAP'a bildirdi.

ŞENER ÖZBAYRAKLI

''Profesyonel futbolcu Şener Özbayraklı ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 2 sezon için aşağıdaki şartlarda anlaşmaya varılmıştır.

2019-2020 sezonu için net 6.000.000 TL sabit transfer ücreti

2020-2021 sezonu için net 7.000.000 TL sabit transfer ücreti

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.''

JİMMY DURMAZ

Galatasaray, Jimmy Durmaz ile 3 yıllık anlaşma sağlandığını KAP'a bildirdi:

"2019-2020 sezonu için net 6.000.000 TL sabit transfer ücreti

2020-2021 sezonu için net 7.000.000 sabit transfer ücreti

2021-2022 sezonu için net 8.000.000 TL sabit transfer ücreti ödenecektir."

YENİ TRANSFERLERİN İLK AÇIKLAMALARI

Şener Özbayraklı, "Çok büyük bir camiaya geldim. İnanılmaz heyecanlıyım. Umarım Fatih Terim hocamı mahcup etmem. Beni tercih etmesi gurur verici bir şey. Kariyerimde Şampiyonlar Ligi yok. İlk defa burada tadacağım." diye konuştu.

Jimmy Durmaz ise "Galatasaray formasını ilk giydiğim anda çok gururlandım. Önümüzde sene şampiyon olmak için elimden geleni yapacağım. Fatih Terim ile çalışmak benim için onur olacak. Tekrar şampiyon olacağız. En büyük Cimbom!" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"