comScore

Galatasaray Galatasaray

Selçuk İnan'a Fenerbahçe sözleri: "Bu kez kazanalım kaptan"

19 Şubat 2020, Çarşamba 14:45
Selçuk İnan'a Fenerbahçe sözleri:

Galatasaray'da kaptan Selçuk İnan, 1905 Derneği'nin açılışına katıldı.

FutbolArena - Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, hafta sonunda oynanacak olan Fenerbahçe derbisiyle ilgili konuştu. İnan, Fenerbahçe derbisinin kendileri için diğer maçlar gibi 3 puanlık bir karşılaşma olduğunu ifade etti.

Ali Sami Yen 1905 Derneği'nin açılışına katılan Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, hafta sonunda oynanacak olan Fenerbahçe derbisiyle ilgili konuştu. Dernek açılışında çok sevdiği insanlar olduğunu söyleyerek söze başlayan İnan, “Bu tür dernekler, Galatasaray'ın geleceği adına önemli adımlar. Onları tebrik ediyorum. İnşallah güzel şekilde devam ettirirler ve kulübe katkı sağlarlar. İnşallah ben de futbolu bıraktıktan sonra kulübe üye olacağım” diye konuştu.
"BU KEZ KAZANALIM KAPTAN"

Ali Sami Yen 1905 derneğinin açılışına katılan kulüp üyeleri, kaptan Selçuk İnan'a yoğun ilgi gösterdi. 200'e yakın kulüp üyesinin katıldığı gecede Selçuk İnan ile sohbet eden Galatasaray üyelerinin neredeyse tamamı Fenerbahçe derbisi ile alakalı konuştu.

Selçuk İnan'a gecede birçok üye, "Kadıköy'de bu kez kazanalım kaptan. 20 yıl sonra galip gelelim. Bu şanssızlığı kırın" diyerek Fenerbahçe karşısında artık deplasman galibiyeti beklediklerini yineledi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"