comScore

Galatasaray Galatasaray

Selçuk İnan ve Galatasaray açıklaması! Gidiyor mu kalıyor mu?

23 Haziran 2019, Pazar 22:18
Selçuk İnan ve Galatasaray açıklaması! Gidiyor mu kalıyor mu?

Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan'ın takımda kalıp kalmayacağı konusunda menajer Batur Altıparmak konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray'da tecrübeli futbolcu Selçuk İnan'ın takımdan ayrılacağı yönündeki söylentilere menajer Batur Altıparmak noktayı koydu. Sarı kırmızılı kulüple bu sezon sonunda sözleşmesi sona eren Selçuk İnan'ın takımda kalıp kalmayacağı konusunda, tecrübeli futbolcunun menajeri Batur Altıparmak'tan açıklama geldi. 

Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak, tecrübeli futbolcunun takımdan ayrılacağı yönündeki iddialar hakkında A Spor'a yaptığı açıklamada net ifadeler kullandı. Batur Altıparmak, "Selçuk İnan, Galatasaray'da kalacak." dedi. 
 

Selçuk İnan şampiyonluk açıklamaları


Galatasaray kaptanı Selçuk İnan şampiyonluk sonrası "Galatasaray başarınca insanlara normal geliyor olabilir ama iki kupayı kazanmak kolay değil. Çok çalışmak, çok emek göstermek gerekiyor. Herkes gereğini yaptı." dedi.İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ise "Hiç uyumadığım, ağladığım geceler oldu. Bu sabah da ağladım. Bize çok yüklendiler, 'Transfer yok mu, transfer nerede?' dediler. Biz hep 'Şampiyon olacağız' dedik. Bize bunu yaşatan Allah'a şükürler olsun. Bu şampiyonluğun camiamıza barış getirmesini diliyorum." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (27 Şubat 2020)