comScore

Galatasaray Galatasaray

Selçuk İnan: 'Umarım Fernando ve Ndiaye'yi aratmayız'

09 Şubat 2018, Cuma 11:52
Selçuk İnan: 'Umarım Fernando ve Ndiaye'yi aratmayız'

Galatasaray'ın başarılı oyuncularından Selçuk İnan, Fernando ve Badou Ndiaye'nin yokluğunu aratmak istemediklerini söyledi.

FutbolArena - Galatasaray'ın başarılı oyuncularından Selçuk İnan basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Antalyaspor ile oynanan karşılaşmanın hazırlıkları kapsamında Florya Metin Oktay Tesisleri'nde konuşan 32 yaşındaki orta alan oyuncusu, ilk yarıda yaşadıklarıyla ilgili konuşmak istemediğini söyledi.
 

Selçuk İnan'ın açıklamaları


"EĞER TAKIM OLURSAK..."
Geçmişle ilgili konuşmak çok sevdiğim ve istediğim bir şey değil. O 5 aylık süreçte belki de kendim değildim. Ama bundan sonra böyle olmayacak. Takım iyi olunca, beraber uyum içinde olursanız herkesin performansı artar.

NDİAYE VE FERNANDO'YU UMARIM ARATMAYIZ

Fernando ve Ndiaye önemli oyuncular. İki ismin eksikliğini zaman zaman aradık. İnşallah bundan sonra aratmayız. Kim hazırsa kim daha faydalı olacaksa Fatih Terim onu değerlendirecektir. İnşallah bu sene şampiyon oluruz. Yaşadığım o 5 aylık dönem ile ilgili konuşmak istemiyorum, geride kaldı.

"BİRBİRİMİZİ TANIMAMIZ SÜRE ALIYOR"

Galatasaray'da 7. senem bitiyor. 3-4 kere yönetim değişikliğine şahit olduk. İnsanız, muhakkak ki etkileniyoruzdur. Kolay değil insanlara alışmak, onlardan sözler almak. Birbirimizi tanımamız süre istiyor. Sürekli zaman kaybı oluyor değişikliklerde. Camia için hayırlısı neyse o olsun.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (19 Şubat 2020)