comScore

Galatasaray Galatasaray

Selçuk İnan konusunda flaş iddia! o açıklamayı yönetim mi yaptırdı?

12 Eylül 2017, Salı 10:52
Selçuk İnan konusunda flaş iddia! o açıklamayı yönetim mi yaptırdı?

Galatasaray tribün oluşumu ultrAslan'ın yaptığı Selçuk İnan paylaşımı hakkında spor yorumcusu Gökhan Dinç'ten flaş bir iddia geldi.

FutbolArena - Galatasaray'da Selçuk İnan tartışması büyüyor. Sarı kırmızılı takımın Antalyaspor maçının 62. dakikasında oyuna giren ve Fernando Muslera'nın kolundaki kaptanlık pozubandını alan, sonrasında karşılaşma boyunca kötü oyunu nedeni ile büyük tepki toplayan Selçuk İnan tartışması devam ediyor.


ultrAslan'ın Selçuk İnan hakkındaki açıklamasını yönetim mi yaptırdı?


Galatasaray tribünlerinin taraftar oluşumu ultrAslan dün akşam saatlerinde Galatasaray kaptanı Selçuk İnan hakkında flaş bir açıklama yapmıştı. Açıklamada Selçuk İnan'ın Fernando Muslera'nın kolundan aldığı pozuband üzerinden Selçuk İnan'a yüklenilirken, yıldız ismin artık Galatasaray formasını taşımayadığı belirtilmişti.

Kanal 24 spor yorumcusu Gökhan Dinç, dün akşam yayınlanan Selçuk İnan açıklaması hakkında flaş bir iddia ortaya attı. Gökhan Dinç, ultrAslan'ın yaptığı açıklamayı yönetimin onayı ile yaptığını ve sezon sonunda Selçuk İnan ile yolların ayrılacağını iddia etti.
Gökhan Dinç: ''Yönetim, ulrAslan'a açıklama için yol berdi. Selçuk İnan, Galatasaray nikahı zorla olsa bile düşüyor'' dedi.
 

ultrAslan'ın Selçuk İnan paylaşımı:


"Dün akşam oynadığımız karşılaşmada görev aldığı 30 dakikalık süre boyunca Selçuk İnan, Galatasaray formasını taşıyamadığını, hatalarından ders almadığını ve bu forma için savaşmaktan çok uzak olduğunu maalesef bizlere BİR KEZ DAHA gösterdi. Galatasaray taraftarı VEFALIDIR ve vefalı olduğu için SABIRLIDIR.

Galatasaray formasının hele hele Galatasaray kaptanlığının özveri, emek, mücadeleden ve vefadan geçtiğini bilmeyen bir görüntünün bizler için kabul edilebilir bir tarafı kalmadı. Çünkü Galatasaray taraftarı hak edeni, hak etmeyeni ve hakkını yiyeni daima ayırt etmiştir ve gerektiğinde herkese hakkını vermiştir. Bu yüzden geçmişte Galatasaray'ımıza yaptığın katkılar ve yaşattığın başarılar için Teşekkürler Selçuk İnan...

Galatasaray taraftarının kutsal saydığı Galatasaray arması ve forması için savaşmayan hiçbir futbolcuya tahammülü yok. Olmayacak da... Baba Gündüz'ünde dediği gibi; Galatasaray feragat ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez.

ultrAslan"

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.