comScore

Galatasaray Galatasaray

Selçuk İnan, Galatasaray'da kalacak mı? Fatih Terim planı

26 Mayıs 2019, Pazar 14:51
Selçuk İnan, Galatasaray'da kalacak mı? Fatih Terim planı

Galatasaray'da Selçuk İnan belirsizliği sona eriyor. Fatih Terim ile yapılacak toplantıda ilk olarak sözleşmesi sona eren futbolcuların durumu masaya yatırılacak.

FutbolArena Özel - Galatasaray kaptan Selçuk İnan'ın durumu önümüzdeki hafta netleşecek. Sarı kırmızılı kulüpte sözleşmesi sona eren futbolcular ile alakalı son sözü Teknik Direktör Fatih Terim söyleyecek.
 

Selçuk İnan'ın sözleşmesi uzatılacak mı?


Galatasaray'da yeni sezon planlaması ile alakalı sarı kırmızılı yönetim önümüzdeki hafta Fatih Terim ile bir araya gelecek. Bu toplantıda ilk olarak sözleşmesi sona eren futbolcuların durumu masaya yatırılacak.

Kaptan Selçuk İnan, Muğdat Çelik ve sezon başında kiralanan Onyekuru, Semih Kaya gibi futbolcuların durumu Teknik Direktör Fatih Terim'in kararı, görüşüne göre netlik kazanacak. Sinan ile Ndiaye ile yolların ayrılması bekleniyor.
 

Selçuk İnan şampiyonluk açıklamaları


Galatasaray kaptanı Selçuk İnan şampiyonluk sonrası "Galatasaray başarınca insanlara normal geliyor olabilir ama iki kupayı kazanmak kolay değil. Çok çalışmak, çok emek göstermek gerekiyor. Herkes gereğini yaptı." dedi.
İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ise "Hiç uyumadığım, ağladığım geceler oldu. Bu sabah da ağladım. Bize çok yüklendiler, 'Transfer yok mu, transfer nerede?' dediler. Biz hep 'Şampiyon olacağız' dedik. Bize bunu yaşatan Allah'a şükürler olsun. Bu şampiyonluğun camiamıza barış getirmesini diliyorum." ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)