comScore

Galatasaray Galatasaray

Selçuk İnan futbolu bıraktı! 'Fatih Terim'in ekibine katıldı

19 Temmuz 2020, Pazar 00:02
Selçuk İnan futbolu bıraktı! 'Fatih Terim'in ekibine katıldı

Selçuk İnan, Galatasaray - Göztepe maçının ardından futbolu bıraktığını açıkaldı. 

FutbolArena - Selçuk İnan futbolu bıraktı. Galatasaray'ın, Göztepe'yi 3-1 mağlup ettiği maçın ardından basın toplantısına katılan Selçuk İnan futbolu bıraktığını açıkladı. 

SELÇUK İNAN'IN AÇIKLAMALARI
Galatasaray'da oynarken evlendim, aile oldum. Birçok şeyi Galatasaray'da yaşadım. Son olarak basın mensuplarına teşekkür etmek istiyorum. Her şeyin bir sonu var maalesef. Bitiyor, bu da bitti. Her sonunda bir başlangıcı var. Bundan sonra ne olacağını hepimiz göreceğiz. Basın mensuplarına da teşekkür ediyorum. Hüzünlüyüm ama üzgün değilim. Futbolculuk kariyerimde her şeyi gönül verdiğim Galatasaray formasıyla başardım. Galatasaray'ın kaptanı oldum. Hem de onurla. Asıl cefayı çeken Galatasaray taraftarına sesleniyorum; "Sizi çok seviyorum."

FATİH TERİM: "BENİM YANIMDAKİ YERİNİ ALACAK"

Selçuk biraz duygusal. Galatasaray'a çok önemli hizmetler yaptı. Hiç problemi olmadı. Galatasaray'a layık bir kaptan şeklinde futbol adına son sözlerini söyledi. Ancak bundan sonra benim yanımdaki yerini alacak. Büyük kulüplerin vefa refleksi çok önemli. Bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. İnşallah bundan sonra başarılı futbolcu olduğu gibi Türk futbolu başarılı bir futbol adamı kazanmış olur. Kendisine hoş geldin demiştik. Giderken de yine biz varız.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!