comScore

Galatasaray Galatasaray

Selçuk Dereli'den Yusuf Namoğlu'na olay yanıt: "Külahıma anlatsın"

29 Nisan 2020, Çarşamba 23:39
Selçuk Dereli'den Yusuf Namoğlu'na olay yanıt:

FIFA kokartlı eski hakem Selçuk Dereli, MHK eski başkanı Yusuf Namoğlu'na sert yanıtlar verdi.

FutbolArena - MHK eski başkanı Yusuf Namoğlu'nun açıklamaları gündem yaratmaya devam ediyor. FIFA kokartlı eski hakem Selçuk Dereli, Yusuf Namoğlu'nun iddiaları için "Külahıma anlatsın" ifadelerini kullandı.
 

Yusuf Namoğlu'nun MHK açıklamaları


Sabah Gazetesi'nden Erman Toroğlu'na konuşan Yusuf Namoğlu, "VAR'ı biz kurduk ama birçok şeyine karışamadık. Maçlar bitiyor, ama bize bir rapor gelmiyor. Oyun ne kadar durdu, pozisyonda ne kadar inceleme yapıldı? TFF içinde bir grup vardı. Raporlar işte o gruba gidiyordu" açıklamasında bulundu.

"YUSUF NAMOĞLU BENİM KÜLAHIMA ANLATSIN"
FutbolArena TV'de Aydın Cingöz ile gündem programına bağlanan FIFA kokartlı eski hakem Selçuk Dereli şu ifadeleri kullandı:

"Yusuf Namoğlu benim külahıma anlatsın. Bırakacaklar bu işleri. Kaldı ki, madem bunlar yaşandı Yusuf Namoğlu neden görevi bırakmadı? Bir şekilde görevden alındı. Yusuf Namoğlu diyor ki, VAR raporları bize değil federasyonda başka birime gidiyordu. Ben sezon başından beri VAR odasında rejinin kritik pozisyonları göstermediğini söylüyordum ayrıca. Yusuf Namoğlu duyduğu rahatsızlıkları anlatıyorsa, demek ki söyleyemedikleri de var. Peki niye o koltukta oturdunuz? Ne kadar önemli ya o koltuk! Eski MHK'ye yönelik tüm eleştiriler haklı o halde."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!