comScore

Galatasaray Galatasaray

Schalke Teknik Direktörü Tedesco: 'Kazanan biz olsaydık haksız olmazdı'

25 Ekim 2018, Perşembe 00:42
Schalke Teknik Direktörü Tedesco: 'Kazanan biz olsaydık haksız olmazdı'

Schalke Teknik Direktörü Domenico Tedesco, Galatasaray maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde sahasında Schalke ile golsüz berabere kaldı. Schalke'nin teknik direktörü Tedesco maçın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"KAZANAN BİZ OLSAYDIK HAKSIZ GALİBİYET OLMAZDI"
Maç öncesi atmosferden bahsetmiştik. Buna hazırlansak da ilk 5-10 dakika bocaladık. Sonrasında cesur oynadık. Bugün iyi fırsatlar yakaladık. Bugün eğer kazanan taraf biz olsaydık, haksız bir galibiyet almazdık." 

"GALATASARAY'DAN BİRKAÇ OYUNCUYU TAKIMIMIMDA SİTERDİM"

Tedesco, Galatasaray'dan hangi oyuncuları takımınızda görmek istersiinz yönündeki soruya, "Birkaç oyuncuyu birden isterdim takımımda. Rodrigues ve Eren gibi oyuncuları var. Eren de çok iyi bir maç çıkardı bugün. Bugünkü maç, ligdeki
birçok maçın aynası gibi." dedi.

"TAKIMIMILA GURUR DUYUYORUM"

“Bence grubun geleceği açık. Kuralar çekildiğinde de böyle olacağını düşünmüştük. Sıkışık bir sonuç bekliyoruz maçlar tamamlandığında. Her takımın şansı olduğunu düşünüyorum” diye konuştu. Son olarak genç kaleci Nübel'e değinen Tedesco, “Kalecimizin stres testini geçtiğini söyleyebiliriz. Çok sakin bir kaleci. Hatta her zaman olduğu gibi bugün de sakin şekilde muzunu yedi. İlk yarıdaki müthiş kurtarışın dışında topu oyuna sokarken de çok başarılıydı. Genel olarak sadece kaleciyle değil, takımımla da gurur duyuyorum." (IHA)

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"