comScore

Galatasaray Galatasaray

Schalke Teknik Direktörü Tedesco: "Fatih Terim büyük hoca"

23 Ekim 2018, Salı 19:15
Schalke Teknik Direktörü Tedesco:

Schalke Teknik Direktörü Tedesco, Galatasaray maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden Schalke'nin teknik direktörü Domenico Tedesco müsabaka öncesinde basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"BAŞKA TECRÜBELİ OYUNCULARIMIZ DA VAR"
Eksiklerimiz var ama Başka tecrübeli oyuncularımız da var. Naldo'nun eksikliğini hissedeceğiz, bunu inkar etmiyoruz. Ancak tecrübe eksikliğini kapatabilecek oyuncularımız var. Genç kalecimiz de son maçta 2 gol yemesine rağmen cesur bir performans ortaya koydu. Galatasaray maçında ona olduğu gibi tüm takıma güvenimiz tam. 

Genç takımınızı alışık olmayan atmosfere nasıl hazırlandınız?

Tedesco: İyi hazırlandık. Gürültülü bir ortam bekliyoruz. Dün son antrenmanımızı da gürültü ortamda yaptık. Takımımızdaki genç oyuncuları bu alışık olmadıkları ortama hazırlıyoruz. Yarın bizi yüksek seviyede oynayan bir rakip bekliyor. 

"FATİH TERİM ÇOK BÜYÜK BİR TEKNİK DİREKTÖR"

Fatih Terim çok büyük bir teknik direktör. Sadeece Galatasaray'da başardıklarınızdan dolayı değil. Ben aynı zamanda Fiorentina taraftarıyım. İtalya'da da "Grande" büyük hoca olarak tanımlandığını biliyorum. Yarın kendisiyle tanışmak ve el sıkışmak benim için büyük bir ayrıcalık olacaktır. Galatasaray'ın son maçlarını yakından takip ediyorum. Garry Rodrigues, Eren Derdiyok ve Belhanda dışında dikkatli olmamız gereken oyuncuları var. 

GALATASARAY - SCHALKE MAÇINA BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"