comScore

Galatasaray Galatasaray

Sao Paulo'nun Galatasaray'dan Maicon talebi

22 Mart 2018, Perşembe 11:39

Galatasaray'ın sezon başında kadrosuna kattığı Maicon'un bonservis ödemesinde 2 taksiti birden geciktirmesi üzerine geçen ay ihtarname çeken Brezilya ekibi bu kez erken davrandı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın sezon başında Sao Paulo'dan kadrosuna kattığı Maicon ile ilgili Brezilya ekibinden bir talep geldi.Galatasaray'ın kapısını Brezilya'nın dev kulübü çaldı.


Galatasaray'ın Maicon için ödemesi gereken para


Mart ayı başında Maicon'un geciken bonservis taksitlerinden birini ödeyen Galatasaray diğer 1 milyon euroluk ödeme için Nisan ayına erteleyip süre almıştı. Sao Paulo, ertelenen 1 milyon euroluk ödemeyi, Galatasaray kulübünün Nisan ayının ilk haftasında yapmasını istedi. Sao Paulo, 1 milyon euroluk ödemeyi bekliyor!

4-5 ay geciken bonservis taksidi nedeniyle Brezilya ekibini geçen ay FIFA'ya gitmesini önleyip dil döken Galatasaray yönetimi, Nisan ayında ilk iş Maicon'un bonservis taksitini ödeyecek
 

Maicon'un Galatasaray performansı


Sezon başında 7 milyon Euro bonservis bedeli ile Galatasaray'a transfer olan Brezilyalı savunma oyuncusu Maicon savunmada başarılı müdahaleleri ve duran toplarda attığı goller ile dikkatleri üzerine çekti. Maicon bu sezon Galatasaray forması ile 29 karşılaşmada süre alırken rakip fileleri 5 kez sarsmayı başardı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.