comScore

Galatasaray Galatasaray

Sao Paulo, Junior Tavares için 4 milyon Euro istiyor

16 Ocak 2018, Salı 13:38
Sao Paulo, Junior Tavares için 4 milyon Euro istiyor

Galatasaray'ın sol bek arayışları devam ederken Brezilya basınında çıkan habere göre, Sao Paulo Junior Tavares için Galatasaray'dan 4,1 milyon Dolar istedi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da transfer çalışmaları ve ikinci yarı hazırlıkları devam ederken Sao Paulo'da oynayan Junior Tavares için Brezilya'da çarpıcı bir gelişme yaşandı. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da. 
 

Galatasaray'ın ilgilendiği Tavares için Sao Paulo'nun istediği rakam


Galatasaray'da sol bek arayışları doğrultusunda listede olduğu konuşulan Junior Tavares için geçen hafta maliyet araştırması yapan yönetimin Brezilya basınına göre 1,28 milyon Euro teklif sunduğu iddia edildi

Esporte'de yer alan haberde Sao Paulo CEO'su Raí, Galatasaray'ın teklifini iyileştirmesi gerektiğine vurgu yaparak 21 yaşındaki sol bek için en az 4 milyon Euro istediklerini söyledi..
Brezilya Milli Takımı havuzunda da yer alan Junior Tavares için 14 milyon Euro Sao Paulo'nun bu tutumu sonrası Galatasaray'ın geri adım atması bekleniyor. 
 

Junior Tavares kimdir, kaç yaşında?


Futbola Gremio altyapısında başlayan Junior Tavares, Joinville'de kiralık oynadıktan sonra Sao Paulo'ya transfer oldu. Junior Tavares bu yıl 34 resmi maçta forma giydi ve 3 asist yaptı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"