comScore

Galatasaray Galatasaray

Salih Uçan: 'Galatasaray'dan transfer teklifi aldım'

17 Nisan 2020, Cuma 19:44
Salih Uçan: 'Galatasaray'dan transfer teklifi aldım'

Aytemiz Alanyaspor'da forma giyen Salih Uçan, sezon başında Galatasaray'dan transfer teklifi aldığını açıkladı.

FutbolArena - Aytemiz Alanyaspor'un başarılı futbolcusu Salih Uçan, A Spor'a yaptığı açıklamalarda Galatasaray itirafında bulundu. Salih Uçan sezon başında Galatasaray'dan gelen transfer teklifini, düzenli forma giyebilmek için geri çevirdiğini ifade etti.
 

Salih Uçan, Galatasaray'a transfer olacak mı?


"Galatasaray'dan sezon başında teklif aldım ama bu sene oynamam gerekiyordu. Bu nedenle Alanyaspor'a gelmem daha iyi oldu. En azından sahada yer alıp kendimi herkese gösterebiliyorum. Tekrardan büyük takım veya Avrupa'da forma giymek istiyorum. İnşallah lig devam eder, takımlar beni ister ben de giderim. Bu sene için hedefim belliydi. Oynayabildiğim kadar maç oynamak ve kendim gösterebilmek. Bu sene bunu gerçekleştirdim. İnşallah zor zamanları atlatıp yeniden sahalara dönmek istiyorum."

"FUTBOLU ÇOK ÖZLEDİM"
Bir tarih yaşıyoruz. Bu durum ileride herkese bahsedilecek. Çok zor bir zamandayız. Futbolu çok özledim, hiç bu kadar özlediğim bir zaman olmamıştı. Futboldan bu kadar uzak kaldığım bir dönem olmamıştı. Kulübümüz bize evde çalışmamız için ekipmanlar yolladı. Bu tarz aletlerle tempo ve güç kaybı yaşamamak için çalışıyoruz. Evde geçirebileceğimiz çok zaman var. Film serileri izledim. Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter, Transformers ve Karayip Korsanları'nın bütün serilerini baştan izledim."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!