comScore

Galatasaray Galatasaray

Şahan Gökbakar'dan Abdürrahim Albayrak ve Mustafa Cengiz'in paylaşımına cevap: "Adam oğlu adamlar" (GS kupa töreni)

20 Mayıs 2018, Pazar 19:37
Şahan Gökbakar'dan Abdürrahim Albayrak ve Mustafa Cengiz'in paylaşımına cevap:

Galatasaray taraftarı olan ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'dan Abdürrahim Albayrak ve Mustafa Cengiz'in instagram paylaşımına cevap geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Türk Telekom stadında saat 19:05 itibariyle başlayan şampiyonluk kutlamaları öncesinde Abdürrahim Albayrak'ın instagram paylaşımına ünlü oyuncu ve aynı zamanda Galatasaray taraftarı olan Şahan Gökbakar'dan yanıt geldi. 

Abdürrahim Albayrak ve Başkan Mustafa Cengiz'in yer aldığı fotoğrafın instagram paylaşımına yanıt veren Şahan Gökbakar, "Büyük adamlar, adam oğlu adamlar." şeklinde mesaj attı. 
 

Galatasaray'ın bu sezon attığı gol sayısı


Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de atılan gol sayısında Fenerbahçe'nin 3 gol gerisinde kalırken kendi açısısındansa 2005-2006 sezonundan bu yana en çok gol attığı sezonu geçirdi. Bu sezon 29'u Bafetimbi Gomis'e ait olmak üzere toplamda 75 kez fileleri havalandıran Galatasaray, son 12 yıldaki en çok gol attığı sezonu yaşıyor. 75 gol atan Galatasaray, 2005-2006 sezonunda şampiyon olduğunda 82 kez rakip fileleri havalandırmıştı.  Galatasaray daha önceki son 10 sezonda ise 70 gol barajını hiç geçememişti. Galatasaray, geçen sezonsa 34 haftada 65 gol atmıştı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"