comScore

Galatasaray Galatasaray

Sabri Sarıoğlu'dan Selçuk İnan'a sitem: 'Sadece selam veririm'

14 Kasım 2021, Pazar 16:17
Sabri Sarıoğlu'dan Selçuk İnan'a sitem: 'Sadece selam veririm'

Galatasaray'ın eski futbolcusu Sabri Sarıoğlu, kadro dışı bırakıldıktan sonra kaptan olan Selçuk İnan hakkında konuştu.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski kaptanlarından Sabri Sarıoğlu, yıllar sonra kadro dışı bırakılması hakkında açıklamalarda bulundu. NTV'de Kırılma Anı programında konuşan Sabri Sarıoğlu, Selçuk İnan'a çok büyük kırgınlığı olduğunu söyledi.

"PRANDELLİ KENDİ KARARI OLMADIĞINI SÖYLEDİ"
"Bir telefonla benim kadroda düşünülmediğim söylendi. Daha sonra Prandelli benimle görüştü. Prandelli verilen kadro dışı kararının kendi kararı olmadığını söyledi. Kullanılmayacak futbolcuların listesinin verildiğini ve sözleşme imzalayacağı için kabul ettiğini söyledi."

"CENK ERGÜN VE DESTEKÇİLERİ BENİ İSTEMEDİ"

"İçeride beni istemeyen gizli bir güç vardı. Cenk Ergün ve destekçileri. Ben Galatasaray'ı bırakmadım. 2-3 sene önceden başlayıp, Galatasaray'dan ayrılmam için neler neler yaptılar. Çok üzücü şeyler yaşadım ama Galatasaray sevgimden konuşmadım."

"NEDENİNİ ANLATMAYA GALATASARAY SEVGİM İZİN VERMİYOR"

"Galatasaray'da bazılarının yaptığı yanlışları bildiğim için bir şekilde beni oradan göndermeleri gerekiyordu. Cenk Ergün bunun en başını çekiyordu, birkaç yöneticiyi de ikna etti. Nedenini anlatmaya Galatasaray sevgim izin vermiyor." 

"SELÇUK İNAN'A BÜYÜK KIRGINLIĞIM VAR"

"Ben kadroya döndükten sonra, bana kaptanlık tekrar verilmeliydi. O anki kaptan vermek istememiş. Selçuk İnan ile bu konuyu hiç konuşmadım. Kadro dışı dönemimde 3 ay bir kere bile aramadı, çok büyük kırgınlığım vardı ona. Görürsem sadece selam veririm."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!