comScore

Galatasaray Galatasaray

Ryan Babel'den İstanbul sinyali: 'Yeni durağım"

15 Mayıs 2019, Çarşamba 19:26
Ryan Babel'den İstanbul sinyali: 'Yeni durağım

Fulham'dan ayrılan Ryan Babel instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Yeni durağımın neresi olacağını öğrenmek ister misiniz?" şeklinde takipçilerine bir soru yöneltti. Şehirler arasında İstanbul da yer aldı. 

FutbolArena - Beşiktaş'tan devre arasında ayrılarak Fulham'a transfer olan Ryan Babel'in takımının küme düşmesi sonucunda sezon sonunda Galatasaray ile sözleşme imzalaması beklenirken, Hollandalı yıldız instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. 

Ryan Babel instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Yeni durağımın neresi olduğunu bilmek ister misiniz?" şeklinde takipçilerine bir soru yöneltti. Amsterdam, Atlanta, Bremen, Dubai, Glasgow, Guangzhou, Hong Kong, Lisbon, Marsilya gibi şehirlerin olduğu listede İstanbul da yerde aldı. 

 

Galatasaray Haberleri: Babel, Galatasaray'a transfer oldu mu?


Galatasaray ile anlaşan Ryan Babel, Fenerbahçe, Katar ve Suudi Arabistan ekiplerinden gelen teklifleri reddetti. Önceliği İngiltere'de kalmak olan Ryan Babel, Galatasaray'ın imza parası ile birlikte 2 yıl için toplam 7.5 milyon Euro teklif etmesiyle fikrini değiştirdi.

İNGİLİZLER EN FAZLA 1 MİLYON POUND TEKLİF ETTİ

Hollandalı yıldız, İngiliz ekiplerinin teklifleri düşük olunca daha önce yeşil ışık yaktığı Galatasaray'ın teklifini kabul etti. İngiliz takımlarının Ryan Babel'e en fazla yıllık 1 milyon pound teklif ettiği öğrenildi.

32 yaşındaki Ryan Babel bu sezon küme düşen Fulham ile 15 maçta 5 gol ve 4 asist kaydetti. Kasımpaşa ve Beşiktaş kariyerlerinden sonra Türkiye'ye 3. kez dönen Ryan Babel, önümüzdeki sezon Galatasaray forması giyecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.