comScore

Galatasaray Galatasaray

Ryan Babel'den dobra sözler: 'Artık zamanı geldi'

09 Haziran 2019, Pazar 17:47
Ryan Babel'den dobra sözler: 'Artık zamanı geldi'

Hollandalı futbolcu Ryan Babel, İngiliz basınına verdiği röportajda kariyeri boyunca yaşadığı zorluklardan bahsetti. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'a transferi an meselesi olan Ryan Babel, İngiliz basınına kariyeriyle ilgili son deree çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hollandalı futbolcu basın tarafından kendisinin yok hükmünde görüldüğünü söyledi. 

"İNSANLAR MİLLİ TAKIMA SEÇİLMEMEM GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR"
Ajax, Liverpool ve Beşiktaş'ta oynadım. Avrupa'da büyük takımlarda oynadım. Ülkem için oynadım. Yine de birçok insanın benim seçilmemem gerektiğini düşündüğünü biliyorum. Milli takım konusunda böyle düşündüklerinden eminim. 

"BASINDAKİLERE GÖRE BEN YOKUM"

Taraftarlar ve basın tarafından hissediyorum. Bu konuda konuşma zamanım geldi. Artık sessiz kalmayacağım. Kimse beni sevmiyorum. Koeman'ın beni takdir ettiğini biliyorum sadece. Ancak basındakilere göre ben yokum. Onlar için yokum. Her futbolcu, insanların seni izlemeyi sevdiği umuduyla oynar. Ancak taraftarlar için benim bir cazibem yok gibi görünüyor. "KENDİMİ İFADE ETMENİN ZAMANI GELDİ"

Bu konuda ne yapabileceğimi gerçekten bilmiyorum. İnsanlar eğer seni sevmiyorsa, kimse de seni umursamaz. Kendim için üzülmüyorum. Ancak kendimi gerçek anlamda ifade etmenin vakti geldi. 

"PARA İÇİN GİTTİM!"

Kariyerimde bu kadar önemli kulüpte oynamama rağmen kimse beni transfer etmek istemedi. Tek bir kulüp ilgi göstermedi. Menajerim, yönetici ve kulüp teknik direktörlerine beni neden istemediklerini sordu. Cevap hep aynı. İyi oyuncu ama bize uygun değil. Her zaman bu cevaplar geliyor. Bu da özgvünenini zedeliyor. Ben de bunu kabul etmek zorundaydım. Sonunda para için bir yere gitmeye karar verdim ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne gittim. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Babel Galatasaray transferi 


İngiltere Premier Lig'den düşen Fulham ile yollarını ayıran Ryan Babel, Galatasaray'a transferi hakkında Instagram'dan 'Aslan' paylaşımı yaptı. Gece yarısı sosyal medyaya yüklediği hikayesinde yorumsuz olarak aslan paylaşan Ryan Babel, sarı kırmızılı taraftarları bir kez daha heyecanlandırdı.

Hollandalı futbolcu geçtiğimiz hafta Galatasaray'a transfer olacağı haberleri nedeniyle ölüm tehditleri aldığını itiraf etmiş ve Ajax ile görüşmelerde bulunduğu ortaya çıkmıştı.


Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.