comScore

Galatasaray Galatasaray

Ryan Babel: 'Başka yerde bu paraları kazanamam'

21 Mayıs 2020, Perşembe 21:24
Ryan Babel: 'Başka yerde bu paraları kazanamam'

Ryan Babel, futboldan sonraki hayatı ve iş planları hakkında konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Ryan Babel, Forbes'a yaptığı açıklamada futboldan sonraki hayatı, ekonomik özgürlüğüne, futbol ve futbol dışı iş planlarına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"FUTBOLDAN KAZANACAĞIM PARAYI BAŞKA YERDEN KAZANAMAM"
Kariyerim boyunca kendime her zaman, futboldan kazandığım parayı başka nerede kazanabileceğimi sordum. Ne yazık ki, ayda 100 bin 300 bin euro arası kazanabileceğiniz çok fazla iş yok. Futbolu bıraktığımda gerçekten bir çözüm bulmalıyım. Çünkü en azından şu anki hayat standartlarımı korumak istiyorum. 

"40-50 DAİRE ALMAM LAZIM"

Şu anda birçok sektörde kriz var. Oteller, büyük alışverişleri... Bu yüzden mesela ailelerin bir arada yaşayacağı yaşam alanı, bir apartman yaptırmak güvenli. Daha önce gayrimenkul işinde hayal kırıklığına uğradım. Bir süre sonra geri döndüm. Şu anki yaşam standardımı korumam için 40-50 daire satın almam gerekli. Ben o zamanlar 11 ev almıştım. Bu yüzden hayal kırıklığı yaşadım. Daha büyük düşünmek zorundayım. 

"NAKİT AKIŞI BÜYÜSÜN, PARA AKSIN İSTİYORUM"

Sadece nakit akışı ve istikrara odaklandım. Ben futbolu bıraktıktan sonra da nakit akışım büyüsün istiyorum. Böylece faturaları ödemek için her ay yeterli para hazır olur. Nihai hedefim özgür olmak. Artık para kazanmak için çalışmak zorunda olmayacak konuma gelmek istiyorum. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!