comScore
1 / 8

Rüştü Reçber'den Arda Turan için canlı yayında destek

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 29. haftasında sahasında Başakşehir’i 2-0 mağlup etti. 

 

2 / 8
Maçın ardından Rüştü Reçber, Galatasaray taraftarlarının Arda Turan’a yönelik protestoları hakkında beIN Sports’ta açıklamalarda bulundu.

3 / 8

Arda Turan Galatasaray taraftarları arasında olay

<h2>Arda Turan Galatasaray taraftarları arasında olay</h2>
Rüştü Reçber maçın ardından yaptığı değerlendirmede, "Arda’yı fiziksel olarak hazır görmedim. Sakatlığı vardı, kolay değil. Arda, Galatasaray’ın çocuğu.

4 / 8
Galatasaray stadına çıktığı zaman bu tepkiyi hak etmedi. Taraftar Arda’yı bağırlarına basmalıydı. Yaşanan şeyler vardır, onlar geçmişte kalır.

5 / 8
Unutmayı seven toplumuz çünkü. Arda Turan, Galatasaray’a para kazandıran ender futbolculardan biridir. En kötü bu gözle bakmak lazım. " diye konuştu.

6 / 8

ARDA TURAN NELER SÖYLEDİ?

<h2>ARDA TURAN NELER SÖYLEDİ?</h2>
Ben kalbimi biliyorum. Kırgınlığım yok. Ben 12 yaşından 24 yaşına kadar Galatasaray’da yetiştim. Bunu Avrupa’nın büyük kulüplerine gittiğim zamanlarda da gururla söyledim. Hala da söylüyorum.

7 / 8
Kendi evimdeydim diyorum. Bu kulübe para kazandırarak gittim. Şartlar böyle gelişti. Ben bugüne kadar her söylediğimin arkasındayım. Sizlerin de birçoğuı gerçekleri biliyor. Şartlar gereği söyleymeez ve konuşamazsınız.

8 / 8
İşiniz var, gücünüz var. Sizlere de hak veriyorum. Ben Fatih Terim’i görseydim selam verirdim. Onun dışında polemik yaratacak bir şey konuşmaya gerek yok."