comScore

Galatasaray Galatasaray

Rizespor'dan Marcao, Aatif ve Eren Derdiyok için transfer açıklaması

12 Ocak 2019, Cumartesi 22:23
Rizespor'dan Marcao, Aatif ve Eren Derdiyok için transfer açıklaması

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, A Spor canlı yayınında Marcao, Aatif, Muğdat Çelik ve Eren Derdiyok konusunda transfer itiraflarında bulundu.

FutbolArena - Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır canlı yayında samimi transfer açıklamalarında bulundu. Galatasaray'ın transfer ettiği Marcao ile ilgilenmediklerini ve isim karışıklığı olduğunu söyleyen Bakır, öte yandan Eren Derdiyok, Muğdat Çelik ve Aatif Chahechouhe konularına açıklık getirdi.
 

Çaykur Rizespor Aatif Chahechouhe'yu transfer edecek mi?


A Spor'da konuşan Hasan Yavuz Bakır, "Aatif ile ilgileniyoruz, transfer etmek istiyoruz ama Fenerbahçe ile henüz anlaşma sağlayamadık." dedi.

"BİZİM İLGİLENDİĞİMİZ BAŞKA MARCAO"
Marcao karışıklığını açıklayan Bakır, "Marcao konusunda bilgi karışıklığı olmuş. Galatasaray'ın transfer ettiği değil, başka Marcao ile ilgilendik. Bizim temas kurduğumuz Marcao orta saha oyuncuydu" ifadelerini kullandı.

"GALATASARAY'DAN MUĞDAT'I İSTEDİK"

Muğdat Çelik, Ahmet Çalık ve Eren Derdiyok sorularına yanıt veren Hasan Yavuz Bakır, "Eren Derdiyok'u kadromuzda görmek isterdik ama gündemimizde başka forvet transferi bulunmuyor. Muğdat Çelik'i Galatasaray'dan istedik ama ayrılmak istemediğini söyledi. Ahmet Çalık için de bir girişim olmadı." dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"