comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıza Kocaoğlu'na Galatasaray taraftarlarından protesto! 'Özür dile!' (Rıza Kocaoğlu kimdir? Rıza Kocaoğlu ne yaptı?)

20 Mayıs 2018, Pazar 14:21
Rıza Kocaoğlu'na Galatasaray taraftarlarından protesto! 'Özür dile!' (Rıza Kocaoğlu kimdir? Rıza Kocaoğlu ne yaptı?)

Rıza Kocaoğlu'na Galatasaray taraftarlarından büyük tepki! Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu'nun Göztepe - Galatasaray maçı sonrasında Başkan Mustafa Cengiz'in basın mensuplarına yaptığı açıklama esnasında yayına dahil olup, Mustafa Cengiz'in sözünü kesmesine tepki gösteren sarı kırmızılı taraftarlar twitter'da #ÖzürDileRızaKocaoğlu etiketi adı altında ünlü oyuncuyu protesto ediyor. 

FutbolArena - Rıza Kocaoğlu, Galatasaray'ın Süper Lig 34. haftasında Göztepe'yi deplasmanda 1-0 mağlup ettiği maçta sosyal medyada bir anda gündem oldu. Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in basın mensuplarına açıklama yaptığı esnada bir anda canlı yayına dahil olup, "Şampiyon Göztepe taraftarını da tebrik ediyoruz." diyerek Mustafa Cengiz'in konuşmasını bölünce, Galatasaray taraftarları bu duruma büyük tepki gösterdi.


Rıza Kocaoğlu'nun Göztepe - Galatasaray maç sonu Mustafa Cengiz videosu


Rıza Kocaoğlu'nun yaptığı davranışın doğru olmadığını söyleyen Galatasaray taraftarları, twitter'da #ÖzürdileRızaKocaoğlu hashtagi başlattı. Bu gelişmelerin ardından Rıza Kocaoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli ve hangi dizilerde oynadı? sorularının yanı sıra Rıza Kocaoğlu Göztepe - Galatasaray maçı sonrası ne yaptı? sorusuna da yanıt arandı. Rıza Kocaoğlu'nun Göztepe - Galatasaray maçı sonrasında yaşananlara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

Rıza Kocaoğlu'na sosyal medyada büyük tepki! Galatasaray taraftarları, Göztepe - Galatasaray maçının ardından Başkan Mustafa Cengiz'in açıklaması sırasında sözünü kestiği için araya giren Rıza Kocaoğlu'na büyük tepki gösterdi. Rıza Kocaoğlu'na gösterilen tepkilerin ardından Rıza Kocaoğlu sosyal medyada trend topic olurken, Galatasaray taraftarları #ÖzürDileRızaKocaoğlu hashtagi aldında başlattıkları kampanyada Rıza Kocaoğlu'nun derhal özür dilemesi gerektiğini ve aksi takdirde ünlü oyuncununu Show TV'de rol aldığı Çukur Dizisi'ni de boykot edeceklerini söyledi. Rıza Kocaoğlu hakkında yapılan paylaşımlardan bazıları:
NE OLMUŞTU?

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in açıklamalarda bulunduğu sırada röportaja dahil olan Rıza Kocaoğlu, 'Şampiyon Göztepe taraftarına teşekkür ediyorum' diyerek alanı terk etti. Mustafa Cengiz'in ise Rıza Kocaoğlu'nun basın açıklamasının ortasında araya girerek konuşmasından dolayı sinirlendiği gözlerden kaçmadı. 

Bu gelişmenin ardından Rıza Kocaoğlu twitter'da en çok konuşulanlar arasına girdi. Birçok Galatasaray taraftarının tepki gösterdiği Rıza Kocaoğlu'na dair bilmeniz gerekenler, Rıza Kocaoğlu hakkında atılan tweet ve Rıza Kocaoğlu kimdir? sorusuna yanıt arayanlar için Rıza Kocaoğlu'na dair tüm gelişmelere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Rıza Kocaoğlu kimdir?


Rıza Kocaoğlu, 19 Mart 1979 tarihinde İzmir Tepecik'de doğmuştur. Babası Göztepe'nin yıllarca tribün amigoluğunu yapan başbakan lakaplı İsmail Kocaoğlu'dur. Aynı zamanda kendisi de fanatik Göztepe'lidir. Oyuncu olan Gözde adında kız kardeşi var. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Şehir Tiyatroları'nda, BKM'de, Dot'ta çalıştı.Çağan Irmak'ın 2001 yılında yönettiği "Bana Şans Dile" adlı dizi film ile sinemaya başladı. Kuzey Güney ve İçerde dizisiyle kariyerinde zirveye oturan Rıza Kocaoğlu, bu sezon Show TV'de Çukur dizisinde Aliço karakterini canlandırıyor. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"