comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıza Kocaoğlu Mustafa Cengiz'in basın açıklamasına bir anda girince... (Göztepe - Galatasaray maçı)

20 Mayıs 2018, Pazar 00:06
Rıza Kocaoğlu Mustafa Cengiz'in basın açıklamasına bir anda girince... (Göztepe - Galatasaray maçı)

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in, Göztepe maçının ardından basın mensuplarına açıklama yaptığı sırada ünlü oyuncu ve Göztepe taraftarı Rıza Kocaoğlu canlı yayına girince gecenin en çok konuşulan anlarından birisi oldu. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 34. haftasında deplasmanda Göztepe'yi 1-0 malğlup ederek şampiyonluğunu ilan etti. Maçın ardından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz basın mensuplarına açıklamalarda bulunurken, canlı yayında ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu'nun araya girmesi gecenin en çok izlenen görüntülerinden biri oldu. 


Rıza Kocaoğlu - Mustafa Cengiz Göztepe videosu 


Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in açıklamalarda bulunduğu sırada röportaja dahil olan Rıza Kocaoğlu, 'Şampiyon Göztepe taraftarına teşekkür ediyorum' diyerek alanı terk etti. Mustafa Cengiz'in ise Rıza Kocaoğlu'nun basın açıklamasının ortasında araya girerek konuşmasından dolayı sinirlendiği gözlerden kaçmadı. 


Rıza Kocaoğlu kimdir?


Rıza Kocaoğlu, 19 Mart 1979 tarihinde İzmir Tepecik'de doğmuştur. Babası Göztepe'nin yıllarca tribün amigoluğunu yapan başbakan lakaplı İsmail Kocaoğlu'dur. Aynı zamanda kendisi de fanatik Göztepe'lidir. Oyuncu olan Gözde adında kız kardeşi var. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Şehir Tiyatroları'nda, BKM'de, Dot'ta çalıştı.Çağan Irmak'ın 2001 yılında yönettiği "Bana Şans Dile" adlı dizi film ile sinemaya başladı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"