comScore

Galatasaray Galatasaray

Rıdvan Dilmen'den Lucescu'ya: "Sen Galatasaray'la alay edemezsin"

14 Ağustos 2017, Pazartesi 01:22
Rıdvan Dilmen'den Lucescu'ya:

Galatasaray'ın bir süre önce görüştüğü ve sonrasında milli takımın başına geçen Lucescu'ya Rıdvan Dilmen'den sert eleştiriler geldi. 

FutbolArena - Galatasaray, Beşiktaş, Lucescu ve Şenol Güneş gündemiyle ilgili NTV Spor'da Rıdvan Dilmen'den Federasyona çok sert eleştiriler geldi. Lucescu'nun Galatasaray'la görüşmeden önce Federasyon ile anlaştığını ve buna rağmen Galatasaray yöneticisini ayağına çağırdığını dile getiren Rıdvan Dilmen, Şenol Güneş ve Abdullah Avcı konusunda da Federasyonu eleştirdi. 

"LUCESCU BU ŞEKİLDE MİLLİ TAKIMIN BAŞINA GEÇEMEZ"
"Koskoca 81 milyonluk ülkenin ay yıldızlı takımın başına Lucescu diye bir adam getiriyorlar. Antrenörlüğünü kenara ayırarak söylüyorum. Asla yabancı yerli ayrımı yapmıyorum. Ya niye Lucescu? Canlı yayında Serkan Korkmaz'ın konuğu Yıldırım Demirören, "31'inde Pazartesi günü Lucescu'yu aradık. Lucescu, Galatasaray ile anlaşamadık. Çünkü ben sahada olmak istiyorum. Galatasaray bana sportif direktörlük teklifi yaptı diyor. Sonra Galatasaray yönetimi Lucescu ile görüşüyor. Lucescu efendi, Galatasaray Başkanına demiyor ki, Federasyon'la görüştüm. Sen boşuna zahmet etme, gelme ya! Koskoca ve milyonlarca taraftarı olan Galatasaray kulübüyle Lucescu alay edemez! Yalan da söylemeyez! Bu şekilde milli takımın başına geçemezsin."

"ADAMI GAZETELERİNİZDE ALLZEMİER YAPTINIZ"

"Dünya Kupası'na gitsek hayat mı bitiyor? Ancak Federasyon başkanı gizliden antrenörle anlaşıyorsa, o antrenör gizliden Galatasaray yöneticisini ayağına getiriyorsa. Günah ya! Lucescu, Federasyon ile konuştuktan sonra niye Galatasaray'ı ayağına çağırıyorsun? Hangi ahlakımız, edebimiz buna izin veriyor anlamadım? Gözümüze bak baka adamı Allzemier yaptınız kendi gazete müdürlerinize. Çok ciddi yerden almışlar haberi."

"ŞENOL GÜNEŞ VE BEŞİKTAŞ'A YAZIK DEĞİL Mİ?"

"Şenol Güneş ile ne konuştular merak ediyorum. Abdullah Avcı'ya teklifi, Göksel Gümüşdağ yapıyor. Ayın 1'inde yapıyor. Göksel Gümüşdağ Federasyon yetkilisi mi? Değil. 4 maçlık istiyorlar, vermeyeyim seni diyor. Yıldırım Demirören, Abdullah Avcı'nın kafası karıştırdı diyor. O zaman niye Şenol Güneş'le görüşüyorsunuz? Beşiktaş'a yazık değil mi? Abdullah Avcı'ya niye gidiyorsunuz?"

Ay Yıldızlı takımla ilgili tüm gelişmeler Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.